PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 900
ocen
8,2 10 1 19900
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Po pierwsze - Zdecydowanie za krótka. Przeszedłem ją w kilka godzin.
Po drugie - Brak czegoś w stylu swobodnej jazdy z Mafii I
Po trzecie - Zakończenie... W poprzedniej części jak dla mnie było po prostu lepsze. Zwłaszcza ten
monolog przeprowadzony przez Sama. W dwójce natomiast nie podobało mi się to, że zabili Joe...
Co on im przeszkadzał?
Po za tym było jeszcze kilka niedociągnięć ale grało mi się super. Nie za łatwo ani nie za trudno.

ocenił(a) grę na 10
kubek19991

To oni zabili Joe!? Wiem, trochę głupie pytanie, ale zawsze myślałam, że po prostu gdzieś go wywieźli, albo w trzeciej części by się wyjaśniło z nim.

ocenił(a) grę na 8
Aurona

Ogólnie to nie było tam dokładnie powiedziane, że go zabili ale stwierdziłem tak po tym jak Leo powiedział "Joe nie było w naszej umowie" więc domyśliłem się, że jednak go zabili. Nie jestem pewien ale... A wie ktoś czy będzie Mafia III ?

ocenił(a) grę na 10
kubek19991

No podobno ją robią, ale sama nie wiem za wiele na ten temat... Podobno twórcy Mafii pomagają przy GTA 5.

ocenił(a) grę na 8
Aurona

Mam nadzieje, że jeśli wyjdzie to z równie dobrą fabułą jak w jedynce i dwójce ale też mam nadzieje, iż będzie zdecydowanie dłuższa, bo ta część skończyła się zdecydowanie za szybko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones