PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606340}
8,4 18 998
ocen
8,4 10 1 18998
Mass Effect
powrót do forum gry Mass Effect

...dla mnie ta gra jest skomplikowana,po pierwsze od cholery różnych klawiszy,po drugie od groma statystyk,umiejętności,itp,itd,po trzecie-fabuła.Nie wiem o co chodzi,od razu jesteśmy wrzuceni na głęboką wodę i nnie wiadomo o co w tym chodzi.

Muszę też powiedzieć że nie mam kompletnie doświadczenia w takiego rodzaju grach RPG,ale chciałbym w ten tytuł zagrać,tylko że kompletnie nie wiem jak zacząć,dlatego czy mógłby mi ktos udzielić kilka rad na początek?Np. o co chodzi w początkowej części fabuły,jaką specjalizację wybrać itd,byłbym bardzo wdzięczny

ocenił(a) grę na 9
mich145

Wtedy działa wersja kanoniczna gry, którą wybralo sobie bioware. Sa chyba tylko 2 kwestie po pierwszej czesci, rada zyje/ nie zyje, oraz ktory z dwoch członków załogi umiera na Virmirze.

ocenił(a) grę na 9
tailer

+ czy Wrex przeżywa, nie pamiętam co było w kanonie.

dominik9051

Też tak miałem na początku ciężko to wszystko ogarnąć podchodziłem do tej gry z trzy razy aż w końcu się za nią konkretnie wziąłem i muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie pozytywnie . Fabułą bardzo wciągająca , towarzyszące postacie na plus , świetny system rozwoju postaci , dialogi oraz możliwość wpływania na fabułę czy inne postacie . Jedyne co mi przeszkadzało to dość częste wywalanie do pulpitu ( jakiś błąd mimo że oryginał ) i troszkę nie mój klimat kosmos itd ale poz tym gra świetna zobaczymy jak dwójka wypadnie na tle tej .

ocenił(a) grę na 8
0_Lukasz_0

W jedynce na pewno fabuła jest lepsza,a jeśli chodzi o zżywanie sie z drużyną to wygrywa dwójka

ocenił(a) grę na 10
0_Lukasz_0

mi nie wywalało, więc to chyba nie problem gry.

ocenił(a) grę na 9
dominik9051

Jeżeli dla kogoś ME jest skomplikowany to znaczy że a) ma wielkiego downa b) to jego pierwsza gra w życiu

ME jest grą bajecznie prostą do opanowania. W swoim gatunku jest grą wręcz dla debili jeśli chodzi o opanowanie tego jak grać. Ludzie, kuźwa, nie załamujcie mnie.

ocenił(a) grę na 7
Iselor

Kurde po co tyle jadu. Owszem jak na cRPG może wydawać się prosty, jednak mi mechanika sprawiała problemy, mimo że takie Wizardry 8 przeszedłem na luzie.

ocenił(a) grę na 9
Axolotl

Jeżeli ktoś przechodzi Wizardry 8 na luzie to mechanika ME może mu sprawiać problem przez pierwsze 5 minut, nie mówiąc o samej trudności rozgrywki.

A swoją drogą muszę zrobić mały powrót do Wiza ósemki.

użytkownik usunięty
Iselor

Zgadzam się w 100%. Gra jest prosta jak konstrukcja cepa.

dominik9051

ja mam inne pytania dotyczące ODZNAK;
1. Zeby zdobyć np. odznakę Biegłość w Zastoju potrzeba 75 razy ożyć tylko Sheparten czy mogę też towarzyszami ?
2. czy mogę te moce ozywać cały czas w Pinnacle Station aż zdobędę odznakę ?
3. Do zdobycia np. odznakę Sojusznik krogan to murze zrobić w jednej grze, czy np. w jednej grę 20 a potem zaś zacząć grę i 25 zrobić ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones