PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606340}
8,4 19 026
ocen
8,4 10 1 19026
Mass Effect
powrót do forum gry Mass Effect

konkretnie głos podkłada Ash Sroka xD Poszukajcie na yt, fajnie się ogląda porównanie scen ;)

A co do gry: absolutnie i bezsprzecznie Najlepsza Trylogia w świecie gier ever. Nie tylko jako gra. Jako dzieło. Jako przygoda która zadaje pytania, o jakie nie posądziłbym gry. Która kształtuje nas i zmienia na zawsze.

Pierwsza część jest najmniej wciągająca, ale bez niej nie sięgniecie po resztę. Warto to przeżyć, nawet zmusić się przez pierwsze kilka godzin gry. Ja miałem ją rzucić w kąt, powiedziałem sobie, że to ostatnie 20 minut, kiedy daję jej szansę. Po czym przeszedłem trylogię. A później moja Żona. Podczas zakończenia 2. części emocje targały nami i mieszały się ze wzruszeniem. Po zakończeniu 3. części natomiast każde z nas nie potrafiło ocknąć się całe dnie. Tyle wzruszeń, tyle symboli z życia i czasów, które nas otaczają... Na zakończeniu trylogii Ona płakała, a ja ze łzami w oczach przytulałem Ją nie mogąc wydobyć z siebie słowa.

Jeśli masz w życiu wybrać tylko jedną, jedyną historię opowiedzianą przez grę, niech to będzie trylogia Mass Effect. Obiecuję, że wpłynie na Ciebie, na Twoje postrzeganie świata mocniej niż większość książek, jakie mogłeś kiedykolwiek przeczytać. Nieskończenie mocniej niż jakikolwiek film który dotychczas widziałeś lub kiedykolwiek zobaczysz. Obiecuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones