PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 790
ocen
8,2 10 1 13790
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Grafika

użytkownik usunięty

Mimo że gra ma już ponad 7 lat, to grafika wciąż trzyma dobry poziom. Nie będę porównywał jej do grafiki z najnowszych gier, bo byłoby to czystą głupotą, ale w Max Payne'a 2 wciąż gra się całkiem przyjemnie. Taką dobrą grafikę gra zawdzięcza super stabilnemu silnikowi oraz szczegółowym i dopracowanym modelom. Jeśli o efekty specjalne chodzi, to sprawa jest jasna. Robią wrażenie.

Sama zaś gra jest całkiem udana, ale nie zachowuje już tego mrocznego klimatu z części pierwszej. Ubolewam też nad tym, że Max Payne 2 został spolszczony tylko kinowo. Dubbing w jedynce był znakomity, ale to samo można powiedzieć o większości spolszczonych grach z tamtego okresu. Teraz dubbing w grach niestety ssie.

Zgadzam się w 100%. Na najwyższych detalach i rozdzielczości ciągle z przyjemnością na nią patrzę. Do tej pory grafika w Maxie jest dla mnie realistyczna a zarazem bardzo klimatyczna.

mikamves

Naprawdę gra ma małe wymagania a grafika i fizyka gry jest wspaniała. Ta gra jest tak świetna, że przeszedłem ją aż trzy razy pod rząd, ciągle na innym poziomie aż przeszedłem na najtrudniejszym BEZ celownika.
Jakby ktoś nie wiedział to na najtrudniejszym poziomie jest inne zakończenie (komiks).

JacQu

Fakt. Fizyka też jest bardzo dobra. Co do grania bez celownika to muszę kiedyś tego spróbować, ale podejrzewam, że będzie to dla mnie zbyt hardcorowe:) Martwi mnie natomiast to, że w produkcji jest trzecia część, która będzie totalnie odmienna od poprzedniczek. Dla mnie prawdopodobnie będzie to taki sam policzek w twarz jakim był Splinter Cell:Conviction. Ze świetnej skradanki zrobili szpanerską strzelankę:(

mikamves

W trzecią odsłonę na pewno kiedyś zagram, ale to będzie zupełnie coś innego. Tylko część tytułu się nie zmieni i nazwa bohatera.

JacQu

"Tylko część tytułu się nie zmieni i nazwa bohatera."
Otóż właśnie to. Tylko nie wiem po co w ogóle to podpinają pod serię z Maxem (tzn. wiem, prawdopodobnie to chwyt marketingowy, ale dla mnie to nie jest zbyt dobry powód). Chcieli zrobić nowe TPP to niech robią, ale z nowym tytułem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones