Max Payne wraca do pracy policjanta. Pozornie rutynowe śledztwo, które prowadzi, nieoczekiwanie przeradza się w skomplikowaną zagadkę kryminalną.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne (2003): Zwiastun nr 3 ...

zdjęcia

(18)
 
James McCaffrey James McCaffreyjako: James McCaffrey Max Payne (głos)
Wendy Hoopes Wendy Hoopesjako: Wendy Hoopes Mona Sax / Głos automatycznej sekretarki (głos)
$related.related Jonathan Davisjako: Jonathan Davis Vladimir Lem / Świadek (głos)
$related.related Jennifer Serverjako: Jennifer Server Detektyw Valerie Winterson (głos)
$related.related John Bradenjako: John Braden Senator Alfred Woden / Strażnik / Sprzedawca (głos)
Fred Berman Fred Bermanjako: Fred Berman Vinnie Gognitti / Narkoman / Pacjent chory psychicznie (głos)
$related.related Michael Magsjako: Michael Mags Kapitan Baseballa Bat-Boy (głos)
$related.related Chris Durhamjako: Chris Durham Lord Valentine / Sprzątacz / Strażnik (głos)
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w grze

James McCaffrey
rola: Max Payne (głos)
9,4 74 oceny
Wendy Hoopes
rola: Mona Sax / Głos automatycznej sekretarki (głos)
8,6 40 ocen
Fred Berman
rola: Vinnie Gognitti / Narkoman / Pacjent chory psychicznie (głos)
8,5 29 ocen
Jonathan Davis
rola: Vladimir Lem / Świadek (głos)
8,4 25 ocen
Kevin Conroy
rola: Lord Jack / Sprzątacz / Komandos (głos)
7,8 12 ocen
John Braden
rola: Senator Alfred Woden / Strażnik / Sprzedawca (głos)
7,7 15 ocen
Michael Mags
rola: Kapitan Baseballa Bat-Boy (głos)
7,6 13 ocen
Jennifer Server
rola: Detektyw Valerie Winterson (głos)
7,1 16 ocen

Choć jego życie legło w gruzach, Max Payne powraca do nowojorskiej policji. W czasie rutynowego śledztwa w sprawie morderstwa, spotyka na swej drodze Monę Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje - femme fatale podejrzaną o morderstwo. To ona jest kluczem do wszystkich pytań, które go dręczą. Ale w mrocznym i tragicznym świecie nocy Nowego Jorku nic nie jest proste. Armia siepaczy podziemia stoi pomiędzy Maxem i odpowiedziami, których poszukuje. Jego wyprawa w głąb osobistego piekła musi być kontynuowana. Wydana w 2001 roku gra "Max Payne" stała się natychmiastowym bestsellerem i zdobyła liczne nagrody. Teraz najsłynniejszy policjant gier komputerowych wraca w jeszcze bardziej dynamicznej przygodzie. "The Fall of Max Payne" to kolejne godziny wybuchowej akcji, niepowtarzalna grafika i świetna fabuła, przedstawiająca związek Maxa Payne i Mony Sax w stylu nawiązującym do klasycznych filmów noir. A do tego, słynny już system bullet-time (teraz w wersji 2.0), który pozwala spowolnić akcję i dokonywać niesamowitych popisów w zwolnionym tempie. Z Maxem Payne żaden nowojorski przestępca nie ma szans! Współtworzona przez studio Remedy (twórców oryginalnego "Max Payne") i amerykańską firmę Rockstar ("GTA: Vice City") gra "Max Payne 2: The Fall of Max Payne" to kolejny hit spod znaku dynamicznej akcji!

wiadomości

 • Siła beretty

  autor: Krzychu_800 zaufany recenzent

  Jedno trzeba przyznać. Twórcy serii "Max Payne" potrafią uraczyć gracza bardzo dobrze skonstruowaną i umiejętnie opowiedzianą warstwą fabularną, która i tym razem z powodzeniem stara się przypominać klasyczną produkcję kryminalną. Tak fenomenalnie napisana opowieść składa się z kilku, prostych elementów, które to z pewnością wpływają na odbiór danego tytułu. Powrócił charyzmatyczny bohater, mroczna historia wypełniona po brzegi niespodziewanymi zwrotami akcji, jak i również potężnym zakończeniem, które dobitnie udowadnia, że "dwójce" udaje się utrzymać wysoką formę aż do napisów końcowych. Sztandarowe kino noir z całą masą intryg i tajemnic, czekających na spragnionego wrażeń gracza. Tyle, że Max już nie taki sam, jak oczekiwano. czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 63%
 • "The Fall of Max Payne" to kontynuacja hitu studia Remedy z 2001 roku. Historia drugiej części gry rozpoczyna się po powrocie detektywa Payne'a do służby w NYPD po wydarzeniach (a raczej "po krwawej jatce") z pierwszej części. Payne wyraźnie się ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 50%
 • "Max Payne 2" to sequel świetnego TPSa z 2001 roku. Gra kontynuuje losy nowojorskiego gliniarza - Maxa Payne'a, który po zemście na zabójcach swojej rodziny wraca do pracy w policji. Dosyć szybko pakuje się w wielkie kłopoty z których próbuje ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 40%
zobacz wszystkie recenzje użytkowników

pozostałe informacje o grze
Max Payne 2: The Fall of Max Payne

studio:
 • Remedy Entertainment (
  • deweloper
  )
 • Rockstar Games (
  • wydawca
  )
 • Rockstar Vienna (
  • deweloper
  )
kraje:
Finlandia, USA
inne tytuły:
(więcej...)
 • Twarzy głównym bohaterom, Maxowi Payne'owi i Monie Sax, udzielili aktor Timothy Gibbs i modelka Kathy Tong. Brali oni również udział w sesjach zdjęciowych, na podstawie których wygenerowano wstawki komiksowe gry.
 • Gdy sterujemy Moną i znajdujemy się w opuszczonym budynku, możemy zauważyć kilka znaków, na których znajduje się wyraz "authorised" (upoważniony), którego używa się tylko w Wielkiej Brytanii. Akcja gry toczy się w USA.
 • Część 3, Rozdział 2: Mimo że od poprzedniej wizyty Maxa w restauracji "Vodka" (Część 1, Rozdział 2) mija zaledwie noc, postęp prac remontowych jest duży. Jest to niemożliwe, gdyż na takie efekty trzeba by czekać przynajmniej kilkanaście dni.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię