PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 790
ocen
8,2 10 1 13790
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Muzyka [...]

ocenił(a) grę na 10

Nie wiem czy ktoś zauważył ale na każdym pianinie czy organach jak podejdziemy Maxem i wciśniemy klawisz użycia, to zagra melodyjkę z pierwszej części która leciała w MENU :-)
Np. w misji z Moną gdzie się chodziło Maxem po mieszkaniach a ona obserwowała obraz z kamer, w jednym mieszkaniu można było zagrać. Od razu mi się cały klimacik w grze zmienił, jak tylko sobie o pierwszej części przypomniałem :)))

ocenił(a) grę na 10
Raizo601

Tak, ale warto też dodać, że jak ktoś gra na pianinie(była sytuacja, że jeden z bandziorów grał w domu) to leciało Late Goodbye a jak ktoś śpiewał np. Mona pod prysznicem czy malarz w budynku Maxa też ten kawałek śpiewali.

ocenił(a) grę na 10
Szajba

No faktycznie, pamiętam tego ziomka z kamienicy co podawał nr do drzwi na górze :D hmmm hmm .... Late Goodbye .... :D Akcje pod prysznicem pamiętam :> Ale nie pamiętam co ona śpiewała.

Raizo601

Kocham tą grę :)
Przeszedłem ją wiele razy i zawszę chętnie do niej wracam,ten mroczny klimat i fajna akcja normalnie cudo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones