PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 790
ocen
8,2 10 1 13790
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Drug część jest zdecydowanie zbyt łatwa, w jedynce zatrzymywałem sie w pewnym fragmencie na co najmniej tydzień, tu wszystko idzie jak po maśle

użytkownik usunięty
muscle68

Ja nie miałem problemów z przejściem obydwu, ale nie podoba mi się zablokowanie trudnego (i wyższego) poziomu. Grę ogrywam co roku od trzech lat i zawsze reinstaluję bo format kompa albo po prostu gra niepotrzebnie leży na dysku, a przez to zawsze muszę przechodzić na normalnym poziomie.

Druga część jest zrobiona od picu, przerost formy nad treścią,lepsza mechanika a fabuły brak, pierwsza część ma w sobie zajebisty klimat badass'owskiego stylu maxa, strzelasz w łeb ? nic, musisz głowić się jak grać by przejść kazde pomieszczenie, w dwójce jednym strzałem zabijasz kogo chcesz, trupy spadaja jak marionetki, to jest właśnie poważnym minusem, drugi i tez zajebiście wielki minus to to ze tak jak napisales nie mozna od razu odpalić trudniejszego poziomu, ciagłe przechodzenie od nowa gry wydaje sie bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones