Odtwórz Zwiastun nr 7 (polski) 2:16
6,7 2 427
ocen
6,7 10 1 2427
568
chce zagrać
{"id":"633412","linkUrl":"/videogame/Medal+of+Honor+Warfighter-2012-633412","alt":"Medal of Honor Warfighter","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/12/633412/7459646.2.jpg"}
Komandosi amerykańskich sił specjalnych tropią terrorystów, którzy są w posiadaniu broni chemicznej.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Medal of Honor Warfighter
Zwiastun nr 7 (polski) 2:16
Medal of Honor Warfighter
Zwiastun nr 4 (polski) 2:01
Medal of Honor Warfighter
Zwiastun nr 3 - E3 2012 (polski) 2:01
Medal of Honor Warfighter - Zwiastun Nr 7 (polski) Zwiastun do "[videogame=633412]Medal of Honor Warfighter[/videogame]" promujący wydanie gry z polską wersją językową.

W 2010 roku gra "Medal of Honor" wyszła poza ramy II wojny światowej, dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. "Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, rzucając gracza w autentyczne W 2010 roku gra "Medal of Honor" wyszła poza ramy II wojny światowej, dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. "Medal of Honor Warfighter" zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, rzucając gracza w autentyczne miejsca akcji oddziałów Tier 1 w różnych zakątkach globu. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM. Głównym wątkiem "Medal of Honor Warfighter" jest historia żołnierza Tier 1 o pseudonimie  Klecha. Wróciwszy do domu po zakończonej służbie w Afganistanie, odkrywa on, że po latach rozłąki jego życie rodzinne jest na krawędzi rozpadu. Teraz próbuje ratować swoją rodzinę, jednak jego dawny świat nie daje mu zapomnieć o sobie. Gdy na teren Stanów zaczynają przedostawać się ładunki wybuchowe PETN o ogromnej sile rażenia, Preacher wraz z towarzyszami broni zostaje ponownie wysłany w misję. Muszą zaatakować przeciwnika na jego terenie, zanim wojna dosięgnie ich bliskich.

studio
Danger Close Games
kraj
inne tytuły
Medal of Honor 2 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Jednostka specjalna GROM jako jedyna posiada w grze swój własny, specyficzny sposób przeładowania broni. Po zużyciu magazynka nie jest on wyrzucany, lecz ponownie chowany. Jest to charakterystyczna cecha, z którą został zaanimowany konsultant GROM, biorący udział przy tworzeniu gry.
Na okładce polskiej wersji gry znajduje się żołnierz GROM z charakterystyczną naszywką "PW". To skrót od "Polska Walcząca" i ukłon twórców gry w stronę polskich żołnierzy walczących podczas II Wojny Światowej.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Problem z misją 3 - Zejście na ląd

  kalewra ocenił(a) grę na 2

  Ogólnie grałem do tej nieszczęsnej 3 misji i gra mi się nie podoba jest beznadziejna!! A dodatkowo nie mogę przejść misji 3 końcowej ze snajperką! Ile bym nie strzelał to i tak nie mogę zabić tych dwóch ostatnich kolesi, to jest chyba jakiś błąd!! Strzelam prosto im w ryj i nic!!! ... więcej

 • 5/10

  sylwester_3 ocenił(a) grę na 5

  Najgorsza część.Zbyt krótka i liniowa.Gdzie te czasy ahhh gdy człowiek odpalał MOH to była rewelacja.A teraz to jakieś lipne te gry robią.

 • co najwyżej

  cesare_10 ocenił(a) grę na 5

  niezła, a przy okazji nudnawa.

  • Problem z drugą misją

   marcinbelc ocenił(a) grę na 8

   Jak przejść drugą misję na Xboxa?! Strzelam do tych tarcz, zmieniam magazynek, a ten kolo z banderą na głowie ni chuja nie chce się odsunąć :(

   • Kupić nie kupić

    lucius1982

    Jest u mnie w hipermarkecie za 30 zł na PS3 i tak się zastanawiam co sądzicie ?