PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612849}
8,3 6 523
oceny
8,3 10 1 6523
Medieval II: Total War
powrót do forum gry Medieval II: Total War

Państwa i wojska

ocenił(a) grę na 10

Wygrałem Polską i bardzo dobrze mi się dobrze podbijało południe dzięki świetnej konnicy i
w miarę dobrej piechocie :)
Potem grałem Turcją ma bardzo rozbudowaną piechotę która jest bardzo świetna w europie
ale po długim czasie gry nimi gra staje się nudna :)
Ale Maurowie mnie najbardziej zaskoczyli na początku miałem wrażenie że to jedno z
najsłabszych państw ale kiedy rekrutowałem piechotę chrześcijańską nastąpił zwrot o 360
stopni :)
I Stwierdziłem że to piechota która powinna być top 1 a minimum Top 2 :)
Polecam grę państwami :Szkocja(brak koni ale piechota świetna ale trudny start bo Anglicy bardzo nie
lubią nas)
Polska(nie dlatego ze jestem polakiem ale dla wspaniałej konnicy i która jest bardzo dobrym
położeniu bo łatwo szybko przejąć darmowe ziemie na wschodzie i potem z niewielką
trudnością podbić Rosję i dalej prowadzić inwazję na południe jak wam się to uda to przygotowujcie
się na atak mongołów bo nie wiadomo gdzie się pojawią )
Maurowie(niby słabe ale piechota chrześcijańska świetna tylko ze początek trudny .. )
Te państwa to jest elita Medivala spędziłem nad tą grą z 1000 godzin i nadal chętnie w nią
gram :) (około 5 lat temu pierwszy raz zagrałem i tak wystartowała moja przygoda)

Nie dajcie się złudzić :
Wojska Niemieckie mają duże zróżnicowanie ale też mają dużo wad i powiem wprost polska
bez problemu zmiecie ich z mapy(dlaczego??:Niektóre mają ładny atak według statystyk ale
zobaczcie też na obronę poprzez poszczególne jednostki i porównajcie z piechotą polska jest
od wszystkiego )
Francja podobnie do Niemiec ale jeżeli dobrze rozpoczniesz kompanie to szybko pozbędziesz
się Anglii i ruszysz na Hiszpanię która wojska początkowe ma bardzo słabe
Medional dobre wojsko ale brakuje mi przy początkowej kompani dobrej konnicy
Anglia piechota i łucznicy brak dobrej konnicy (łucznicy to koniec kompani)

To jest moje zdanie ale każdy ma swój gust co do wojsk :)

ocenił(a) grę na 9
pakoxd17

Wszystkimi frakcjami gra się łatwo nawet na bardzo trudnym i to jest wielki minus total warów :(. Jedyny jaki był trudny to shogun 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones