PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695419}
5,6 84
oceny
5,6 10 1 84

Might & Magic Heroes Online
powrót do forum gry Might & Magic Heroes Online

Gra jest po prostu nuuudnaaaaa! Większość czasu zajmuje jazda rycerzykiem po mapie w poszukiwaniu wyznaczonych zadań. Bitwy nużące i powtarzalne. Serwer wywala co chwila, wieczorami (w czasie najwyższej grywalności) nie ma wręcz możliwości zalogowania się na serwer.
Grafika jest do bani i doprawdy nie wiem, czemu zabiera ona tyle CPU!
Z powodu zmulonego serwera rozgrywka z udziałem dwóch graczy często staje się niemożliwa - w połowie bitwy jednego z graczy wywala no i cześć! Radź se sam!
Po piętnaście razy wykonuje się te same zadania.
Gra w bierki wymaga więcej finezji, zaangażowania i niesie więcej wyzwań, niż toto... I bierki nie zawieszają się co kwadrans!

Tataaleksandrykatarzyny

To jest wersja beta, nad grą nadal pracują, więc różne błedy można zrozumieć :) Mnie jak na razie się podoba, aczkolwiek mam nadzieje że w finalnej wersji bedzie znacznie więcej niż jest teraz ;)

alanxx3

Ha! Czyli "wersja beta" tłumaczy wszystkie porażki? Jakby się gra nazwała "Nieudana próba przeniesienia Hirołsów do sieci" to by pies z kulawą nogą nie zagrał :-P Ale "wersja beta", nie, to czego się czepiać, wersja beta może robić cuda, skarżyć się nie wolno! :-P
Tak mi się zdaje, że jak chcesz sobie poprawić parametry rycerzyka, to możesz zainwestować pieniądze. Nie wiesz czasem, czy - skoro to jest wersja beta - to inwestuje się prawdziwe pieniądze, czy jakąś beta-kasę? :-P

Swoją drogą - na jakim poziomie jesteś?

Tataaleksandrykatarzyny

Mam już 14 lv i jakoś nie widzę powodu żeby inwestować kasę w gre.. Można grać bez wydawania "hajsów", i zdecydowanie beta hajsem się nie płaci :D
No i nie wiem czego isę spodziewałeś po przeniesieniu heroesów na gre przeglądarkową, to było pewne że klimatu ani grywalności z 3-ki tu nie doświadczymy :) I BETA zawsze tłumaczy wszystkie porażki :D Właśnie dlatego jest tak dużo wersji Beta w internetach :)

alanxx3

Ja mam lvl 18, to jestem z tydzień gry przed tobą :-P
Jak będziesz musiał pokonać Strażnika Ciszy (da radę go zamordować tylko we dwóch) to zrozumiesz, że kij cię obchodzi, czy to wersja beta czy sreta - jak po pół godzinie twój partner znajdzie się nagle off-line, a tobie Strażnik Ciszy zeżre całe wojsko...
Na razie nie trzeba płacić, ale już mi się zdarzały takie klimaty w innych grach, że bez kasy nie szło posunąć się do przodu. Beta wersja, a kasa realna - to w porządku?
A czego się spodziewałem? Że gra chociaż zbliży się do wersji of-line... Tymczasem mamy ubogość, która się zacina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones