Odtwórz Zwiastun nr 3 1:44
Gra wideo

2008
7,5 6 846
ocen
7,5 10 1 6846
861
chce zagrać
{"id":"607605","linkUrl":"/videogame/Mirror%27s+Edge-2008-607605","alt":"Mirror's Edge","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/76/05/607605/7349975.2.jpg"}
Faith próbuje oczyścić swoją siostrę z zarzutów popełnienia morderstwa.
gatunek
premiera
deweloper
Digital Illusions CE (DICE)
deweloper
EA Mobile
wydawca
EA Mobile
wydawca
Electronic Arts
Mirror's Edge
Zwiastun nr 3 1:44
Mirror's Edge
Zwiastun nr 2 1:46
Mirror's Edge
Zwiastun nr 1 1:56
Mirror's Edge - Zwiastun Nr 3 Witaj w niebezpiecznym świecie [videogame=607605]Mirror’s Edge[/videogame]! Wcielasz się w rolę wyjątkowej bohaterki, by przemierzyć miasto w sposób przyprawiający o zawrót głowy. Historia Faith pochłonie Cię bez reszty - spodziewaj się dynamicznych pojedynków i efektownych pościgów na wysokościowcach. W tej grze doświadczysz niespotykanego wcześniej wrażenia ruchu i perspektywy.
Top gier wideo 172 komentarze
Najlepsze laski w grach

W mieście, w którym przepływ informacji jest ściśle kontrolowany, poufne dane transportują zwinni kurierzy zwani Sprinterami. W na pozór utopijnym raju popełniono zbrodnię i wrobioną w nią Twoją siostrę. Teraz polują na Ciebie. Jesteś Spritnerką, na imię masz Faith, a ta innowacyjna gra akcji przedstawia Twoją historię. Witaj wW mieście, w którym przepływ informacji jest ściśle kontrolowany, poufne dane transportują zwinni kurierzy zwani Sprinterami. W na pozór utopijnym raju popełniono zbrodnię i wrobioną w nią Twoją siostrę. Teraz polują na Ciebie. Jesteś Spritnerką, na imię masz Faith, a ta innowacyjna gra akcji przedstawia Twoją historię. Witaj w niebezpiecznym świecie "Mirror’s Edge"! Wcielasz się w rolę wyjątkowej bohaterki, by przemierzyć miasto w sposób przyprawiający o zawrót głowy. Historia Faith pochłonie Cię bez reszty - spodziewaj się dynamicznych pojedynków i efektownych pościgów na wysokościowcach. W tej grze doświadczysz niespotykanego wcześniej wrażenia ruchu i perspektywy. Przeżyjesz czy zginiesz? Wyskoczysz wysoko w powietrze czy spadniesz w dół? Jedno jest pewne, w tym mieście nauczysz się szybko biegać. Twórcy kultowej serii "Battlefield" przedstawiają przygodową grę akcji, jakiej jeszcze nie było!

studio
Digital Illusions CE (DICE) (deweloper) / EA Mobile (deweloper) (wydawca) / Electronic Arts (wydawca)
inne tytuły
Mirror's Edge for iPad (inny tytuł) Australia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Feeling

  chemikalny ocenił(a) grę na

  Rzadko kiedy gra powoduje, że potrafię autentycznie poczuć się jak główny bohater. Nie raz było tak, że czułem stresa przed wykonaniem jakiegoś odważniejszego skoku ;p Majstersztyk. Feeling dosłownie 10/10. Minusem gry jest jej długość.

 • Cóż........

  dyziorro ocenił(a) grę na

  gra stara i niestety nie jara. Kiepska grafika, niezrozumiałe do końca sterowanie (grałem na konsoli), niezła fizyka ruchu postaci, dobry- nowatorski pomysł, całkiem fajna ścieżka dźwiękowa. Niektórzy zarzucają grze jej długość- dla mnie wlokło się to w nieskończoność. Ogólnie oceniam 5\10 gdyż jest to ... więcej

 • Otwartość świata

  Kartolus ocenił(a) grę na

  Ile ta gra by zyskała gdyby twórcy oddali nam całe miasto (a właściwie wszystkie dachy) do swobodnej eksploatacji! Tyle różnych misji pobocznych, jakichś wyścigów i innych dupereli. Byłoby 10/10, a tak dam 8.

 • Gra mi strasznie zwalnia czy ktoś też miał ten problem?

  użytkownik usunięty ocenił(a) grę na

  W momencie gdy policja strzela w szyby, a ja mam uciekać (w biurze) to dalej się już nie daje grać tak mi wolno chodzi. Gra oryginalna, zainstalowana pod Windows 7.

 • Strzał w 10-tkę

  użytkownik usunięty ocenił(a) grę na

  Na projektorze i z surroundem - doznanie niemal mistyczne (albo orgazmiczne). Jest kilka gier, które wyzwalają autentyczną wolę walki i ta właśnie do nich należy. Zajebista muzyka dająca kopa. Jedyne co mnie zawiodło, to końcówka - za szybko się pojawiła. :)

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.