NBA 2K14

2013
8,1 859
ocen
8,1 10 859
84
chce zagrać
powrót do forum gry NBA 2K14
  • Ludzie! Nie grajcie w to, nie kupujcie tego! Tak gó.wnianego szajsu dawno już nie widziałem! Wytrzymałem 15 minut i
    wykasowałem to je.baństwo, bo tylko się wkur.wiałem. Co chwilę jakieś pier.dolone filmiki, timeouty, reklamy, powtórki,
    srurki... Sterowanie? DNO I METR MUŁU. AI? Nie ma słów, by opisać debilizm komputera.

0/10. Powinni zamknąć w więzieniu tych, co to wys.rali, a kopie zwalić na jeden stos i podpalić. Gó.wno, nie gra.

• ogierinho ocenił(a) tę grę na: 7

smokulec Miałem takie samo pierwsze wrażenie, kwestia taka, że trzeba pograć chwilę i wtedy jest na prawdę fajnie.

Druga sprawa, gra jest NIEPRAWDOPODOBNIE zbugowana, w my playerze wypieprzyło mnie w połowie sezonu i wykasowało wszystkie statystyki... Podczas samej rozgrywki też bugi. Dlatego też nie polecam, jeśli nie chcecie się po paru miesiącach zabawy wpienić tak jak ja dzisiaj rano...

• trustu ocenił(a) tę grę na: 9

smokulec Trzeba być naprawdę idiotą aby grać w gry sportowe na komputerze i to jeszcze na klawiaturze. I jeszcze na rzeka na sterowanie...

trustu Gram na kontrolerze xboxa 360 i też narzekam na sterowanie, stare było znacznie lepsze. Idiotą to trzeba być żeby napisać:
    "Trzeba być naprawdę idiotą aby grać w gry sportowe na komputerze", przeczytaj sobie co napisałeś i pomyśl dobrze...

ogierinho Następny jakiś kasztan "fachowiec" przyszedł... Wiem co napisałem pomyślałem dobrze i stwierdzam, że jesteś idiotą. W serie 2k gram od 2007 roku i co roku kupywałem kolejną kopie na x´a. K14 jest najlepszym koszem w historii i każdy recenzet na świecie stwierdził iż posiada najlepszy system sterowania jaki i defensywy. Tak więc z pokorniej.

trustu "z pokorniej" xD w 2007 roku to mama chyba jednak do sklepu poszła haha Jak dalej dzieciaku nie łapiesz to trudno bye-bye ;)

ogierinho Tak jak myślałem. Zero argumentów i ciągły "trolling" na urzytkowników for tak wygląda dzisiejsza gimbaza. Trochę to smutne, że takie puste dzieciaki jak Ty będą przyszłością narodu...

trustu No ja przynajmniej "uRZytkowniku" umiem po polsku pisać, to, że zachwycasz się gniotem który jest 100% powieleniem gry z poprzedniego roku - zwykłym skokiem na kasę - to już Twój problem... Błędy wciąż te same, przenikanie zawodników, zamulanie się zawodników w sztucznych animacjach (obiecali po 2k13, że to w końcu naprawią, nawet nie ruszyli i sami się do tego przyznali), idiotyczne zachowania sztucznej inteligencji, podania w aut przez graczy kierowanych przez komputer, zacinanie się akcji w połowie boiska (rozgrywający stoi przez 24 sekundy w jednym miejscu i w końcu rzuca będąc ze 3 metry od linii rzutów za trzy), nie wspominając już o tym, że all-star game wsadzili na licencji z 2013 roku i nie uwzględnili w wielu wypowiedziach komentatorów, że New Orleans Hornets to teraz Pelicans... Poza tym wykasowało mi wszystkie zapisy po pół roku grania, bo wystąpił jakiś błąd gry, wywaliło mi do pulpitu, wracam - nie ma niczego, jakbym włączył po raz pierwszy... Niby z jakiej racji, życzą sobie za niedoróbę takich pieniędzy jak za poprzednie części, możesz mi to wytłumaczyć?? Ja nie będę podchodził bezkrytycznie do wyciągaczy pieniędzy, gra jest tak czy siak najlepsza w swojej kategorii i przynosi wiele radości, ale to nie znaczy, że nie mogę wytknąć twórcom zwykłego opieprzania się przy swojej robocie, płacę im za produkt który ma być zrobiony porządnie. Poprzednimi częściami wykosili z rynku EA i spoczęli sobie na laurach, taka prawda, tak zbugowanej i nieprzetestowanej części jeszcze jak dotąd nie wydali. Poza tym podaj mi przykłady tej ogólnoświatowej euforii którą spowodował nba2k14, bo ja czytając wszelkie recenzje spotykałem się najczęściej z wyliczaniem wszelkich błędów, często powielających się z tymi które sam wypisałem, oczywiście każdy pisze, że to najlepsza gra koszykarska obecnie, bo to prawda, ale jakością wyraźnie odbiega od poprzedniczek...

ogierinho Jakbyś chciał wiedzieć to poprzedniego posta pisałem na szybkości w pracy i to jeszcze na komórce i daruj sobie swoim "wyśmienitym" polskim... Jeśli twierdzisz, że ta edycja była skokiem na kasę to wychodzi na to, że gramy w dwie inne produkcje. Powiadasz, że błędy są te same a pod koniec piszesz to ..."ale jakością wyraźnie odbiega od poprzedniczek"... To o co Ci w ogóle chodzi?! 2K14 bije o głowę 2K13 dodając bardzo dobre sterowanie, wreszcie mam wpływ na obronę (nawet nie dając szans na rzut przeciwnika) no i dodanie klubów Euroligowych! W każdej grze jaka to by nie była są błędy nawet w takim "tuzie" jak GTA V. Jeśli chodzi o recenzje to masz pierwszą z brzegu: http://uk.ign.com/articles/2013/09/26/nba-2k14-review

trustu Tak besskitu chyba gramy w dwie różne produkcje, jeśli nie widziałeś błędów które wspomniałem... poczytaj sobie opinie innych graczy przeczytasz to samo, co napisałem ja... To sterowanie jest w miarę dobre, ale na centra, PG jest już do d*py. Właśnie dlatego odbiega od poprzedniczek samą jakością bo chociażby powiela ich błędy + zostawionych jest masa duperelnych niedoróbek... Chociaż nie powiem podania są lepsze to jest niewątpliwy plus. Nie wiem może ja mówię o pc i konsolach starej generacji, a ty o ps4? Z resztą nieważne, bez sensu ta rozmowa.

PS: jeśli chcesz żeby ktoś ci darował piękną polszczyznę, to robiąc dziecinne błędy ortograficzne nie próbuj wciskać komuś, że chodzi do gimnazjum, bo to już jest po prostu żałosne...

ogierinho O tym błędzie to już ci powiedziałem, że na komórce pisałem a ten dalej swoje o błędach... Jakie dziecinne błędy jeszcze popełniłem?! Jeśli chodzi o błędy to sam robisz wielki polonisto. Co to jest "besskitu”? Kto pierwszy zaczął teksty o jakiś mamach i dzieciach?! Co do tematu to przecież mówiłem, że gra ma błędy tak jak inna gra na świecie. Chwileczke sam mnie zaatakowałeś obrzucając mnie jeszcze, że jestem idiotą twierdząc o narzekowaniu na sterowanie a teraz mówisz, że sterowanie jest całkiem dobre... Chciałbym już na tym poście skończyć te przekomarzanie bo dalsze gadanie kto ma większą rację nie ma sensu.

• coolerss ocenił(a) tę grę na: 8

smokulec Jak nie umiesz to nie graj. xD