PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608272}
7,4 1 773
oceny
7,4 10 1 1773
Pro Evolution Soccer 2011
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2011

Dziwie się że PES 2011 jest gorzej oceniany od FIFY 11

użytkownik usunięty
ferrarianiejarris

FIFA jest pod każdym względem lepsza niż PES

Niezły dowcip:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Mateo_SF

Pes jest dla tych którzy nie mają pojęcia o sporcie i nie przeszkadza im to że nie ma Bundesligi, naszej ekstraklasy, tureckiej, rosyjskiej itd. Liga angielska to śmiech na sali. Fc London - co to kórwa za klub? Brak reklam, oryginalnych koszulek, loga, firm itp. W dodatku nazwiska piłkarzy z egzotycznych reprezentacji są poprzekręcane, no i Ibrahimowic w Barcelonie - tego typu błędów jest mnóstwo. A grafika,sztuczni piłkarze, słabo dopracowane stadiony, trybuny, murawa boiska to koszmar, wygląd zielone lodowisko. Najwyższy poziom ogrywam bez problemów, wystarczy że sfaulują opodal pola karnego i bramka praktycznie pewna.

A poco komuś jakaś obsrana ekstraklasa albo liga turecka :D?
I co to przeszkadza komus ze nazwisko zmienione albo niema sponsora na koszulce?
Liczy sie grywalność a PES posiada grywalność w przeciwieństwie do plastikowej fify.

użytkownik usunięty
pingpong001

żal mi ciebie

To mi Ciebie szkoda Many Pokemonie :D :* .

użytkownik usunięty
pingpong001

zajebisty argument

twoje "żal mi ciebie" nie byly lepszym argumentem ...

użytkownik usunięty
Rafal92

Ja już swoje podałem ślepcu

ocenił(a) grę na 8

a czy do PES'a nie wychodzą patche? i mamy większość lig, aktualne składy, poprawne nazwiska, reklamy, koszulki, buty i wiele innych czego chcieć więcej???

zurek2332

Też sądziłem, że PES jest lepszy - dopóki nie kupiłem Fify - teraz jak patrzę na PESa, to nie rozumiem, jak ja mogłem tyle w to grać ;)

ocenił(a) grę na 3
Araiser

Mam dokładnie to samo... Jako wieloletni fan PES'a (grałem w niego od PES 2 do PES 2010),w tym roku przesiadłem się Fife 11 ;] Niedawno jednak (jakoś 4 dni temu) zainstalowałem PES 2011 żeby przypomnieć sobie stare czasy,gdy się w niego zagrywałem...Jakie było moje rozczarowanie po zagraniu 1,2,5,10 meczy.... PES przegrywa z Fifą 11 na pod każdym względem oprócz grafiki,a raczej modeli postaci,zwłaszcza gwiazd futbolu ;] W każdym innym aspekcie Fifa po prostu zmiata PES'a... Począwszy od animacji zawodników,która w dziele Konami jest po prostu ŻA-ŁO-SNA... Bardziej drewnianej gry sportowej nie widziałem...
Następnie inteligencja Naszych zawodników jak i przeciwników.Są tak głupi,że szkoda gadać... Nie wybiegają na czyste pozycje,wbiegają Nam pod nogi gdy mamy piłkę,no normalnie debile... O licencjach i bramkarzu nie wspominam bo PES zawsze na tym poletku leżał (zresztą Fifa też ma kiepskich bramkarzy)... Z magii starego PES nie zostało nic,w ogóle nie wiem jak mogłem się tą grą zachwycać... Next genowa Fifa niszczy PES'a (którego grą next genową nazwać nie można),przeżuwa go i wypluwa... PES 11 dostaje ode mnie 4/10...I to tylko ze względu na sentyment bo inaczej było by 2....

ps.A jeśli ktoś uważa PES'a za lepszą piłkę nożną to chyba nigdy nie grał w nogę w realnym świecie.... Zagrajcie na dworze z kolegami,potem we Fifę i dopiero się odzywajcie... PES nie ma nic wspólnego z prawdziwym futbolem...

wik1992

Nic dodać nic ująć - moim pierwszym spostrzeżeniem po włączeniu PESa, też żeby sobie przypomnieć, była drewniana gra. A co do modeli postaci to nie wiem, niestety na moim kompie Fifa tylko na minimalnych, PES ma ten plus u mnie, że na maksymalnych detalach chodził, więc wydaje mi się, że grafika jednak bardziej w Fifie dopracowana ;) W Fifie też łatwiej kiwać, robić zwody, wciskasz LT i drugi drążek (oczywiście mówię o padzie), a w PESie definiujesz na 4 ruchach pojedyncze sztuczki lub ich sekwencje - bez sensu.

ocenił(a) grę na 3
Araiser

Nie chodzi mi o grafikę ogólnie (bo tutaj Fifa jest lepsza) tylko o modele postaci ;] Tutaj mogę Ci śmiało powiedzieć,że PES jest lepszy ;]

użytkownik usunięty
wik1992

Piłkarze też się lepiej prezentują się FiFFe zarówno z dalszej odległości jak i z bliska.

ocenił(a) grę na 8
wik1992

A porównywałeś tryb zostań gwiazdą w obu grach?

ocenił(a) grę na 3
weekendowy_filmowiec

Ale żeś odkopał ;] Pewnie sprawdzałem, ale już pamiętam dokładnie ;]

ocenił(a) grę na 3
wik1992

nie pamiętam*

ocenił(a) grę na 8
wik1992

To Pes kładzie na kolana Fifę w tej kategorii

ocenił(a) grę na 3
weekendowy_filmowiec

Łał, super. Ale wiesz, że mamy już Fifę 12 i nowego PES'a ? Poza tym nie pamiętam już jak się grało w tym trybie, więc nie mogę się do końca wypowiedzieć... Ale przede wszystkim są to gry do zabawy online, więc przykładam wielkiej uwagi do tego typu zabawy ;]

ocenił(a) grę na 3
wik1992

Troszkę chaotycznie mi wyszła ta odp. za co przepraszam ;]

ps. nie przykładam*

użytkownik usunięty
zurek2332

wgraj patcha na PlayStation to ci wręczą nagrodę nobla

ocenił(a) grę na 5

yyy na ps3 się da, wystarczy podpiąć usb pod konsole.

użytkownik usunięty
Robert831231

Widziałeś aby komuś się to udało?

użytkownik usunięty

Boże jaki ty tempy jesteś.
Wystarczy normalny kabel. Na stronach fanowskich Pes'a jest kopa dodatków do konsol. Nowe murawy, scoreboardy,składy. Nawet całe Patche!.
Chyba gdzies nawet widziałem pliczek zmieniający nieco Gameplay. Na bardziej płynny i taktyczny.

użytkownik usunięty

i co jeszcze

To się nazywa brak licencji, wszystko to o czym piszesz załatwia 1 patch i znowu pes miażdży fife, poza tym w fifie wiele klubów ma zmyślone herby i stroje a 70% piłkarzy ma takie same twarze tylko inne fryzury.

Lecho1523

Jak wolisz biegać za pomocą kłody drewna, to ok ;)

Araiser

Mi tam jakoś biega się normalnie, w PES 2010 faktycznie nie wyglądało to najlepiej.

Lecho1523

No też mi się biegało normalnie - póki nie odpaliłem fify ;) Nie zauważysz różnicy po jednym meczu.

Araiser

Grałem w obie gry.

ocenił(a) grę na 8
Mateo_SF

Witam. Chciałbym przeprosić za mój wulgarny post z przed lat jako MateoSF, nie wiem co mnie napadło, teraz staram się bez chamstwa się wypowiadać ;) grałem ostatnio w Fifę 17 u kolegi na X-ONE no i powiem szczerze że bardzo fajnie mi się grało i strasznie mi się podoba to że licencję mają wykupioną, ale sercem i moimi kończynami zawsze będe z PESEM ;) pozdrawiam.

ferrarianiejarris

Pes jest lepszy pod względem graficznym ale jeśli chcesz pograć dłużej to fifa jest lepsza pod względem kariery
lubię obie ;d

ocenił(a) grę na 7
davides

Jestem wieloletnim fanem PES-a i musze z przykrością stwierdzidz, że ta gra to najgorsza odsłona Pro Evo. Cały czas to samo komentatorzy, silnik graficzny, brak licencji itp. Jednym słowem można pograć, jesli Konami nie zrobi czegoś zeby do kolejnej odsłony mnie przekonać przejdę na FIFE ;/

ocenił(a) grę na 9
fear07

UWAGA !! Wyszło już demo PESa 2012, pełne licencje (w końcu) na ligę angielską, model, realistyka, grafika, wszystko jest, normalnie cud miód!!! szykuje się poważny rywal dla FIFY, poczekamy, zobaczymy, POZDRAWIAM !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones