PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606957}
8,3 2,6 tys. ocen
8,3 10 1 2583
Bio Hazard
powrót do forum gry Bio Hazard

Mój faworyt

ocenił(a) grę na 9

Uwielbiam tę serię od samego początku. Zawsze z wywieszonym jęzorem czekam na kolejne części :D już od wczesnej młodości.

użytkownik usunięty
Messalina

To Tak samo jak ja, poznałem się z serią RE od drugiej części Resident Evil, do dzisiaj są miłe wspomnienia, grałem we wszystkie części serii, filmy też są spoko, i za każdym razem gdy przyjdzie wolny czas powracam do Raccoon City :)

ocenił(a) grę na 9

Najlepiej, że ja dopiero teraz gram w 4-tą częśc. Sama nie wiem jak ja to zrobiłam. Kiedyś zaczełam 4 i po pierwszych minutach szybko się uprzedZiłam. Nie potrzebnie. Równie klimatyczna jak inne. Może dlatego że zaczęłam na PC. Jednak pierwsze 3 częśi to chyba z 10 razy w kółko przechodziłam. :D

użytkownik usunięty
Messalina

Ja gram od RE 2 - to jest klimat, ciągle do tego wracam, nie tylko do 2 ale i do całej serii - jedynie serie z celownikiem są mniej realne, co do nowych odsłon, miej grozy, więcej akcji, ale to wciąż Resident Evil :) - Umbrella musiała ponieść porażkę, są nowe zwiastuny zła, a z tym pomysł CAPCOM' u na nowe przygody, jestem tym zauroczony i podekscytowany, czekam na nowe odsłony :)
ja RE 1, 2, 3 przeszedłem ze 100 w ciągu 5 lat...