Odtwórz trailer nr 4

Zobacz SSX trailer

Gra wideo

2012
6,9 135
ocen
6,9 10 135
26
chce zagrać
{"id":"624095","linkUrl":"/videogame/SSX-2012-624095","alt":"SSX","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/95/624095/7422497.2.jpg"}
Styl i śnieg. Lodowaty wiatr przewiewa kurtkę, a śnieg bezlitośnie sypie w twarz. Dźwięk wirnika helikoptera... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
EA Canada
wydawca
EA Sports
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
SSX
SSX (2012) Zwiastun nr 4 1:36
SSX
SSX (2012) Zwiastun nr 3 1:37
SSX
SSX (2012) Zwiastun nr 2 1:43
SSX | Oficjalny zwiastun / trailer nr 4 | 2012 | Gra wideo Premierowy zwiastun do kontynuacji popularnej serii gier snowboardowych. Gracz podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu najciekawszych miejsc do ekstremalnych zjazdów.
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Styl i śnieg. Lodowaty wiatr przewiewa kurtkę, a śnieg bezlitośnie sypie w twarz. Dźwięk wirnika helikoptera rozcinającego powietrze sprawia, że w tym niebezpiecznym scenariuszu jest jeszcze więcej niepokoju, ale ty czujesz się tak, jakbyś stał na samym szczycie świata. Zapraszamy do świata arktycznych wrażeń w grze "SSX" na systemStyl i śnieg. Lodowaty wiatr przewiewa kurtkę, a śnieg bezlitośnie sypie w twarz. Dźwięk wirnika helikoptera rozcinającego powietrze sprawia, że w tym niebezpiecznym scenariuszu jest jeszcze więcej niepokoju, ale ty czujesz się tak, jakbyś stał na samym szczycie świata. Zapraszamy do świata arktycznych wrażeń w grze "SSX" na system PlayStation 3. Gra "SSX" świetnie oddaje styl i zapierającą dech w piersiach odjazdowość zjazdów na desce snowboardowej — przenosi cię w sam środek najbardziej emocjonującej i szybkiej jazdy w twoim życiu. Dzięki niesamowicie szczegółowym efektom wizualnym masz możliwość doświadczenia całej intensywności przebywania na szczytach najbardziej niebezpiecznych łańcuchów górskich świata, takich jak Himalaje i Alpy. Gdy gra bombarduje twoje zmysły śniegiem i trzaskiem zdradliwego lodu, twoja wybrana deska reaguje na każdy skok, muldę i zderzenie. Przekonywująca animacja nie oszczędzi ci niebezpieczeństw związanych z tym sportem, dzięki czemu wrażenia z gry będą przepełnione adrenaliną. Nocne wyścigi przy świetle flar oświetlających drogę są szczególnie intensywne, a ciemne głębokie jaskinie pochłaniają cię w całości, aby następnie wyrzucić cię w oślepiającą jasność. Na szczęście przyjacielski komentator jest pod ręką, aby cię zmotywować i stworzyć atmosferę tak beztroską, jak górskie powietrze. Ponadto wysokooktanowa muzyka w tle sprawi, że serce zacznie ci bić szybciej. Podczas zjazdów ze stoków będzie ci towarzyszył dobry wybór gatunków muzycznych od funku po hip hop, a muzyka będzie się dynamicznie zmieniała, odzwierciedlając twoje ruchy na ekranie. A jeśli masz ochotę na zmianę, możesz zaimportować do gry własną ścieżkę dźwiękową. Głośna, krzykliwa i zapadająca w pamięć — gra "SSX" zapewnia wszystko to, czego oczekuje się od sportów ekstremalnych.

studio
EA Canada (deweloper) / EA Sports (wydawca)
kraj
tytuł oryg.
SSX
inne tytuły
SSX: Deadly Descents (tytuł roboczy) Kanada
Więcej...