PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616186}
7,8 7 472
oceny
7,8 10 1 7472
Saints Row: The Third
powrót do forum gry Saints Row: The Third

Moim zdaniem Saints Row (seria) to duży konkurent Gta nie nawet lepsza od Gta.

ocenił(a) grę na 7
Milosz12345678910

Ale wiesz że ludzie i tak od dawna olewają takie porównania gdyż gracze obyci w tego typu grach wiedzą że błędem jest porównywanie GTA z SR i na odwrót bo w obydwu produkcjach chodzi o co innego albo że dla ciebie każda gra tpp z otwartym światem to podróbki GTA lepsze bądź gorsze :-/.Tak z ciekawości ile masz lat że dajesz takie porównania albo że jesteś trollem to wtedy nie mamy o czym dyskutować.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

A ty jesteś jednym z tych fanów GTA dlatego mnie hejtujesz. To wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) grę na 7
Milosz12345678910

"dlatego mnie hejtujesz" -no i co ja mam teraz napisać jeśli ty kulturalną dyskusje i komentarz oceniasz jako hejt bo ktoś ci zwrócił uwagę :-/ no nie mogę nic napisać bo twój komentarz ukazuje jedno i każdy ogarnięty już by się domyślił z kim ma styczność.Musisz po prostu zrozumieć że takimi porównaniami starasz się po prostu prowokować ludzi do wzajemnego hejtu kiedy przecież każdy ma inny gust i jeśli się tego nie toleruje to się nie zakłada na takich portalach konta albo że jesteś chory na tą popularną chorobę poprawiania sobie humoru kiedy inni się kłócą wtedy zalecam lekarza podobno już są specjaliści w tej dziedzinie może nie których nawrócą : ).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
Milosz12345678910

Wiesz co facet będę mądrzejszy słuchaj może to nie był hejt ,ale moim zdaniem SR jest lepsze niż GTA . Helo słuchaj może ty mieszkasz w innym kraju ,ale tu gdzie ja mieszkam czyli w Polsce panuję demokracja.

ocenił(a) grę na 7
Milosz12345678910

hehehe xD no masz racje w końcu to demokracja więc nawet debil może popisać sobie pierdoły i po hejcić zapomniałem stary korzystaj sobie dalej z demokracji hehehe xD ja pierd....co za koleś.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Stary nie kłóćmy się dla ciebie lepsze Gta dla mnie Saints i sprawa wyjaśniona

ocenił(a) grę na 7
Milosz12345678910

No raczej ja do kłótni nie kroczyłem tylko do dyskusji a to czy ty lubisz SR czy GTA to było nieważne,my tutaj dyskutowaliśmy o tym że głupie jest porównywanie tych obydwu gier ale chyba się nie zrozumieliśmy bo ty nadal myślisz że ja to pisałem dlatego że lubię gta a nienawidzę sr i jak ja mam się z tobą dogadać jeśli ty mnie nie rozumiesz :-/.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

To co wolisz?

ocenił(a) grę na 7
Milosz12345678910

Ale kolego nie ważne co ja wole bo szanuje każdy gust i wali mnie co kto lubi,chodzi mi tu tylko o porównywanie tych gier bo dla mnie SR to typ gry typu Postal tylko z widoku trzeciej osoby a GTA można porównać z np. SD czy za niedługo może z WD i to mnie wkurza w porównywaniu GTA z SR bo jest to bezsensowne porównywanie i wiem że dojrzałe osoby nie robią taki porównań bo również widzą tą różnice!

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Sugerujesz ,że jestem niedojrzały!

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

Wiesz co sory masz rację SR nawet nie dorasta do pięt Gta. Zagrałem w GTA IV i sądze ,że GTA IV to majstersztyk.

ocenił(a) grę na 9
DemiaN

a i zalecam psychologa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones