PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625040}
6,3 1 658
ocen
6,3 10 1 1658
Sniper: Ghost Warrior 2
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 2

Chociaż premiera już za nami, to w sieci próżno szukać recenzji gry. Coś tam mi się udało
znaleźć i większość jest na NIE.

zagranica:
meristation. com - 4.5/10
hardcoregamer. com - 5/10

Polska:
g4mers. pl - 5/10
eurogamer. pl - 5/10
gamezilla. pl - 7/10

Zastanawia mnie ta ocena na GZ, za co, jak pisze to samo, co inni, że bugi, że grafika bee, że
multi kupowate...

ocenił(a) grę na 6
Sackboy

CryEngine 3 niesie z sobą duże możliwości ale niestety Polscy programiści jeszcze nie umieją go w pełni wykorzystać, pamietajmy iż premiera została przesuwana trzy razy i każdy spodziewał się gry na miarę Crysis-a a dostaliśmy typowo przećietną grę. Fakt lokacje wyglądają pięknie Tybet, Sarajewo ale już z samą grywalnością nie jest już tak dobrze gra ma pełno błędów bugów ( miejmy nadzieje iż wyjdzie jakiś patch który to naprawi ) a co najbardziej rzuca się w oczy to filmiki między misjami wyglądają jakby były robione 5 lat temu na zupełnie innym silniku. Następna rzecz to długość gry nawet jak na FPS-a gra jest zdecydowanie za krótka ( twórcy obiecywali do 7h zabawy ) a grę spokojnie można ukończyć od 3-4h 3 Rozdziały i w każdym po 3 Akty Nowy SGW 2 nie jest grą złą ale nie jest też dobrą typowy "przeciętniak " wydaje mi się iż minie jeszcze trochę czasu dopóki Polscy programiści będą umieli w pełni wykorzystać moc tego silnika. 6/10 Ze względu na Polską produkcję.

Sackboy

a więc:
1. grafika gorsza niz w jedynce
2. gre ukonczylem w 5 godzin
3. tylko 2 mapy w multi
4. obiecywano ze bedzie mozna grac na rambo, tymczasem nie mozna podnosic broni z zabitych wrogów (tylko snajperki)
5. puste poziomy, idziesz długi odcinek tunelowego poziomu zabijasz paru gości, i powtarzasz az do konca poziomu
6. rzadkie killcamy, tylko przy ostatnim wrogu lub przy kims waznym
7. liniowość, gra wymusza nieraz nawet kolejność likwidowania wrogów
8. niskiej jakości tekstury
9. drętwe dialogi
10. niewidzialne ściany w już i tak zamkniętych tunelowych mapkach.
11.bugi i niedopracowania .Np. Mimo iż rozpętamy akcje i strzelamy sie otwarcie z wrogami to i tak słychać ich spokojne rozmowy "To tylko ten stary wrak sapdł, jest czysto"

wymieniać dalej ? :)

N4f4l3m

Jedynie fizyka strzelania jest na przyzwoitym poziomie.

ocenił(a) grę na 4
N4f4l3m

Zgadzam sie z tymi argumentami w 100%. Szkoda mi tej gry bo jest Polska ale niestety...

ElTomeko

propozycja moja może włącz grę zagraj jeszcze raz lub w ogóle zagraj w tę grę.
Patrz poniższa odpowiedz bo nie będę kopiować

N4f4l3m

1. grafika lepsza jak w jedynce
2.gra krótka ale nie wiem czy 5 godzin chyba trochę dłużej jakieś 6 godzin
3.mapy na multi są 3 a nie dwie
4.rambo można grać bez podnoszenia broni
5.jesteś sniperem nie marinem
6. losowe killcam
7.jest liniowa bo miała być liniowa pozatym jesteś snaiperem który działa według schematu a nie jak mu się podoba
8. zobacz tekstury w sumulatorach wszystkigo autobusów itp badziewi
9.dialogi niektóre faktycznie dziwne ale nie wszystkie
10.pokaż mi gry które nie mają końca faktycznie czasami kończą się widoczną ścianą, wodą itp
11. pokaz grę która nie ma bugów to już jest czepialstwo napewno w crisis 3 tez tak jest a w farcry 3 na bank tak jest bo grałem

Czekam na konkretne argumenty

Reager

1. jak napisał ktoś gdzieś indziej "takie modern warafre z wrzuconym blurem" w jedynce mieliśmy przynajmniej gęsta roślinność i łądne widoki w oddali. Wystarczy włączyć sobie w dwójce "strzelnice" aby zobaczyc jak wygląda troche bardziej odległy teren, do tego tekstury w słabej rozdzielczości, brzydkie twarze i kiepskie pre-renderowane cutscenki.
2. dokładnie 4godziny 45minut na średnim poziomie trudności.
3.były dwie. to że w którymś updacie dorzucili jakąś to już inna sprawa. kiedy ja pisałem swojego posta były dwie.
4.niestety moje niskie umiejętności mi na to nie pozwoliły. Widział ktoś kiedys rambo któy leci ze snajperką do walk na krótkim dystansie, gdzie nawet nie zdazy popatrzeć w wizjer ?
5. to więc znaczy ze mam przemeirzac pół szkaradnej mapy by oddac pare strzałów ?
6. nie prawda. poczytaj recenzje , każdy ci to powie.
7. więc może jeszcze by broń sama nacelowywała się na wroga, i gra informowała tylko o naciśnięciu lpm ?
8. porónujesz wysokobudżetową produckje z cryewngine 3 do jakichś tanich ochłapów dla mas ? Strzeliłeś sobie w stope ;)
10. chodzi o to ze czesto są miejsca przez które mógłbyś przejść ale nie możesz , bo mimo że miejsca jest dość to gra nie pozwala się tam zmieścić .
11. Bugi są w każdej grze, ale nie w każdej rzucają się tak w oczy. Poza tym tu chodzi o to jaka ta gra miałą być genialna. To największa premiera 2013 roku w polsce podobno...

Trochę cięzko mi odpowiadać bo w gre grałem prawie miesiąc temu, ale mam nadzieje że jesteś usatysfakcjonowany :)

N4f4l3m

Wybacz że dopiero teraz piszę ale zagapiłem się a propos odpowiedzi więc:
1. Nie jest idealnie zgadzam się
2. Na expert na pewno będzie dłużej na easy na pewno będzie krócej
3. Sprawdziłem już są 4 mapy rozwija się
4. Masz jeszcze pistolet można z niego skorzystać ale masz racje nie o to chodzi trzeba troszkę pokampić chodziło o to że jak się ktoś jest w stanie zawziąć to na pewno się da
5. Taka rola nie ma windy helikoptera trzeba iść ale czy mapki denne wyglądają nie całe są miejsca gorsze są lepsze
6. Nie doszukałem się za dużo wypowiedzi a propos killcam ale miałem odczucie że jest losowe
7. Zespół snajperski chyba składa się z 2 osób dlatego też spoter nam pokazuje można w niektórych miejscach się nie zastosować
8. Patrząc na crysisa 3, 66 mil dolarów jest to raczej produkcja średnio budżetowa szczególnie że crysis ma swój silnik w pełni poznany
10. Ok teraz zrozumiałem ale dalej powtarzam nie jest to jedyna gra która takie coś ma (farcry 3 niektóre skałki też na to nie pozwalają, wspinaczka na wieże)
11. Nic nie jest idealne ale nadal uważam że jest na dość wysokim poziomie
Osobiście co jakiś czas gram w tą grę i widzę co jak i gdzie

Reager

4. jakby na to nie patrzeć, rezygnacja z podnoszenia broni to naprawdę krok wstecz,nawet jeśli by to podciągnąć pod to że to gra o snajperze i inne bronie są mi nie potrzebne to wypada to źle, bo "można przejść misje na rambo". a ten pistolet to strzela tak że już bym wolał dostać w grze gumke recepturke i strzelać papierkami.
5. Kilka razy powtarzałem. Tybet się broni, Sarajewo jest mocno nie równe, ale Filipiny to porażka.
7. Ale zawsze przy kazdym podejsciu wiatr wieje tak samo, ludzie sa w tych samych miejscach, robią to samo. gra praktycznie odbiera nam wolność wyboru. Zgadzam się z twoim uzasadnieniem ale przez coś takiego nie ma sensu wracać, skoro nawet wiatr jest ściśle oskrytpowany a nie wieje losowo.
10. Ale w innych grach również się tego czepiam ja jak i inni ludzie więc dlaczego nie miałbym czepiać się tego tutaj ?

Jeszcze troche i wszystkie podpunkty zredukujemy ;)

ocenił(a) grę na 7
N4f4l3m

4. No właśnie dlatego nie podnosisz broni, żeby nie robić hałasu. Pistolet ma tłumik, karabin też. Ale nie wyobrażam sobie, że koleś ukrywający się po krzakach i atakujący z ukrycia będzie to robił kałaszem ;-)
5. Nie spodziewałeś się chyba, że będziesz miał równomiernie rozstawionych kolesi, co 20 m i będziesz ich odstrzeliwywał jednego po drugim. Czy też może inaczej - 50 na raz i rób co chcesz. Tunelowość też mnie męczy. Taki model rozgrywki wybrali - trudno. Ale z tej tumelowości też wycisnęli całkiem dużo.
7. Bo to za każdym razem ten sam dzień jest. :D Masz oczywiście rację - mógłby tu być jakiś element losowości. Pogoda, kierunek wiatru, rozstawienie przeciwników itd.
10 Też racja.
Nie komentuję innych punktów, bo mniej więcej zgadzam się z tym co napisał Reager.

Co do killcam'a - precyzyjne trafienia są premiowane tym bonusem. No i jakieś tam znaczące postacie, czy też po prostu "ostatni z miotu" ;-)

Czepiałbym się natomiast braku antialiasingu i ogólnie dx'a 11

ocenił(a) grę na 4
Reager

Ogarnij sie człowieku co Ty z City Ineractive jestes??
1- Grafika lepsza w 1
2 - 6 godzin rozgrywki ?? to ma byc standard?? to nawet ultra krótki Crysis 3 ma z 7h ale do tego na poziomie duzo lepszym.
3- 3 mapy??? chyba sobie zarty robicie takich map to powinno byc minimum z 5...
6- killcam losowy czy nie i tak wyglada tragicznie...Jak kłucie nozem kukły.
8...Jezeli Ja w 2013 roku widze w tej grze koło cięzarówki w kształcie 10 boku to to jest żenada...
Reszta bez komentarza pozdrawiam City Interactive i niestety skok na kase sie nie udał......

ocenił(a) grę na 7
ElTomeko

1. Ojojoj, zobaczyłeś jednego screena i wielkie larum. Może gra ma jakieś tam niedoróbki graficzne, ale no sory - całą Twoja przygoda w tej grze kończyła się na oglądaniu koła? Czy też może zobaczyłeś screena w jakimś serwisie i toCi wystarczyło? :D
Jeśli nie stać się/nie chcesz kupować gry, poszukaj na YT: Sniper: Ghost Warrior 2 - Premiera n akanale RockAlone2k
Gość - Polak, gra i komentuje. Nie słyszałem, żeby narzekał na straszną jakość grafy. Mało tego był nawet całkiem nią zadowolony.
2. No fakt, że 5-6h to trochę krótko.
3. Do multika mapy są 4. podobno będą dokłądać jeszcze.
8. czytaj 1.
Skok na kasę... ech - nie masz racji. Udał się - podobno sprzedaż leci lepiej niż SGW1

ocenił(a) grę na 4
MonAnaLiza

Ja nie bede Ci udowadniał ze grałem i w pierwsza i druga czesc bo mi to zwisa...Jak Ci sie tak recenzja na you tubie podona to sobie tą gre kup i krzyż na droge.

ocenił(a) grę na 7
ElTomeko

No widzisz, tu się właśnie różnimy. Ja piszę tutaj o swoich odczuciach po przejściu gry. I dodatku. Nie wyciągam wniosków i nie zabieram głosu na podstawie kilku screenów i kilku opinii z netu. I masz rację, niczego nie musisz mi udowadniać. To tylko komentarze pod gierką.

ocenił(a) grę na 4
MonAnaLiza

Ja też nie wyciągam wniosków na podstawie kilku screenow i kilku opinii z netu...Jakbym sam nie zagrał to bym nie komentował

MonAnaLiza

"Premiera n akanale RockAlone2k
Gość - Polak, gra i komentuje. Nie słyszałem, żeby narzekał na straszną jakość grafy. Mało tego był nawet całkiem nią zadowolony."

Bo jemu by się nawet podobał Limbo of the Lost. Ma bardzo niskie wymagania względem gier.
@PS. Sugerowanie się opinią jakiegoś gościa na YT w 2013 roku :D

ElTomeko

Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy
Jakbym był z CI to bym nie chciał tobie na to odpisywać
1. Jak dla mnie lepsza
2. Jeżeli crysis kosztuje 66 mil dolców i pograć się w niego da przez 7 godzin to po co takie coś kupować?
3. Mapy są już 4 rozwija się ta gra z każdą chwilą
6. Killcam wygląda praktycznie tak samo jak w innych grach więc o co się dokładnie czepiasz??
8. Powiedz mi czy te koło w jakikolwiek sposób zmienia to jak się gra w tą grę??

Ogólnie polecam zaglądnąć na taki wpis: "City Interactive zarobiło 23 mln zł. Kurs mocno rośnie" na kom parkiet

ocenił(a) grę na 4
Reager

Chu...Mnie obchodzi ile zarobi City Int...Otoczka na SGW2 była mocno rozdmuchana i było oczywiste ze sie sprzeda. To jedynka utorowała jej droge i chłopaczki co poleciały do sklepu pierwszego dnia po premierze nie wiedząc na co sie piszą...

ElTomeko

Patrząc na to że recenzje są jakie są raz lepsze raz gorsze nie do końca popularność wynika tylko ze ściemy bo to są filmy S.A. więc zarabiają na akcjach także więc jak coś się nie będzie sprzedawać to firma upada.
Recenzje recenzjami ale i tak gra jest kupowana i tak jest grana i nic na to nie poradzisz marudzeniem.
Tobie się nie podoba innym się podoba tak jak mnie. Każdy jest inny i każdy ma prawo mówić to co myśli.

ocenił(a) grę na 4
Reager

Zgadza sie bo wszystko nawet najgorsze łajno znajdzie nabywców bo wystarczy ze sie dobrze rozreklamuje. Ja nie marudze tylko pisze co uważam o grze. Tobie sie podoba a mi nie i tyle. Pozdro

N4f4l3m

1 . Gra ma fajną grafę nie zarąbistą ale przyjemną
2. Krótka może i tak
3 multi nie dwie mapy a kilka(mają dojść jakieś jeszcze)
4. Rambo nie był snajperem tylko komandosem Niby to i to wojskowy ale różne specjalizacje (broń od snajperów można podnosić
5. Masz się czaić po to masz maskowanie a nie wyżynać wszystkich jak komandos (BF to gra dla ciebie lub COD)
6. killcamy wystarczająca ilość
7 Po to idziesz ze spoterem by mówił ci który cel jest pierwszy po to by nie wystraszyć innych
8. Tekstury faktycznie niskiej jakości
9. Po cholerę ci dialogi ja ci mało to dialogów to pooglądaj jakiś film
10 co do ścian to nie zauważyłem takowych błędów
11 co do dźwięku nie mam zastrzeżeń może dla tego iż mam jeszcze słabe słuchawki ale na głośnikach nic takiego nie słyszałem

Po za tym Gra ma fajne lokacje i nie wymaga nowego sprzętu no i cena . Wiele jest plusów i tak jak ty mogę je wymieniać

ModyPolok

ehh no nie chce mi sie setny raz pisać tego samego więc odpowiedzi na twoje argumenty znajdziesz w moich wczesniejszych wypowiedziach. odpowiem tylko na kilka
"Po cholerę ci dialogi ja ci mało to dialogów to pooglądaj jakiś film"
chodzi o to co ci goście gadają a nie ilość dialogów.
"killcamy wystarczająca ilość"
dla ciebie tak dla mnie nie.
"Masz się czaić po to masz maskowanie a nie wyżynać wszystkich jak komandos (BF to gra dla ciebie lub COD)"
jakby nie było mowy w zapowiedziach o sposbie przechodzenia gry na rambo to bym słowem na ten temat sie nie odezwał.

ocenił(a) grę na 9
Sackboy

ja grę polecam. daje frajdę i tyle. po prostu fajnie się w to gra.
a do kolegi N4f4l3m
1.gówno mnie obchodzi grafika( patrz crysis 3- grafa super i tylko grafa)
2..standardowy czas rozgrywki w dzisiejszych fps'ach.
3.ja nie gram na multi więc to mnie nie obchodzi.
4.to gra stricte snajperska. chcesz lecieć na jana? to se kup cod'a
5.wydaje mi się że nie grałeś w tą grę.
6.chcesz gry? czy może interaktywnego filmu?
7. no dziwne by było żeby snajper napierdzielał na jana każdego kogo się da. prawdziwy sniper rozsądnie dobiera cele i to właśnie sugeruje gra( strzelaj do nich jak będą odwróceni do siebie plecami np.)
8.patrz punkt pierwszy.
9.gram już trochę i nie raziły mnie więc to tylko twoje odczucie.
10.nie natknąłem się na coś takiego. raczej na uwarunkowane terenem przeszkody ale niewidzialne ściany się nie obijałem.
11.na xbox 360 nie zauważyłem bugów. a akcja o której piszesz miała miejsce co jest winą skryptów i nie jest to pierwsza gra z tego typu akcją.

ogólnie uważam twoje argumenty na wyssane z dupy i tak, wymieniaj dalej.

liquid_ice_man

1.skoro CI jara się jaką to maja piękna gre i jaki maja to wspaniały cry engine 3, a ostatecznie otrzymujemy takiego nieogarniętego twora (tybetmoże się wybronić) ale np. filipiny ?
-brak dynamicznych cieni, anti-aliasingu, rozmycia tła, uboga roślinność, fatalna wrećz tafla wody, animacje bohaterów...
2.tak, zgadzam się.
3.O to tu chodzi, dla przykładu coda. tam też masz kampanie na 5 godzin. nie spodoba ci sie to masz multi. a tutaj masz drużynowy deathmatch i dwie mapy. nic więcej.
4.CI obiecywało nam że możemy grać na rambo . To były ich słowa. Dlatego sie tego czepiam. jakby nic nie mówili, to bym sie słowem nie odezwał w tym temacie.
5. ależ oczywiście że grałem. I na tym opiera się spora czesc rozgrywyki.
6.w 1 killcamy mieliśmy przy niemal każdym strzale który został dokładnie wymierzony w bańke, bądź był oddany z daleka.. Nagradzało to chęci, bo równie dobrze mogłem strzelać w plecy a wróg by padł i,a tak to miałem killcama. ;) tutaj jest inaczej.
7.punkt wcześniej napisałeś "chcesz gry? czy może interaktywnego filmu?". wiec wytłumacz mi czy strzelanie do wrogów w określonej kolejności, jak sobie zażyczy gra (są tez momenty kiedy mamy w tek kwestii swobode) przypomina ci grę czy interaktywny film? Idąc dalej tym tokiem rozumowania to w trzeciej części SGW broń sama będzie się nacelowywać na wroga a ty będziesz tylko oddawał strzały.
8. patrz punkt pierwszy ^^
9. może i tak.
10. przykład : pierwsza misja - spadasz z wraku samolotu. spróbuj przepłynąć pomiędzy palami w wodzie. Miejsca jest dość, ale jednak sie nie da.
11. może i nie jest, co nie zmienia faktu że taka akcja miała miejsce.

Czekam na twoje kontrarguemnty, i mam nadzieje że będzie troszkę kulturalniej. :)

ocenił(a) grę na 9
N4f4l3m

co do kultury to rzeczywiście wykazałeś większą. trochę zmęczony byłem i warczałem ;-) sorry. a kontrargumenty jutro bo jestem po robocie i padam na ryj. pozdro

ocenił(a) grę na 4
Sackboy

Gra jest słaba. Grafika to kpina z Cry Engine 3, AI przeciwników w strzępach...zabijanie po cichu nozem to zenada a cała fabuła i długosc gry to juz pozostawiam bez komentarza.

ocenił(a) grę na 3
ElTomeko

Hahahah ;) Tymiński o recenzjach gry: "To zorganizowana akcja hejterska"

Więcej tutaj -> g4mers.pl/content.php?4453-Szef-CI-Games-To-zorganizowana-akcja- hejterska

Bez spacji po ostatnim "-"

ocenił(a) grę na 4
Sackboy

żal . pl...Moze on sam w nią nie grał??

Sackboy

6/10. Jest nieco lepiej niż w pierwszej części.

Sackboy

Zobaczcie sami: wpiszcie w google Radio Giermasz - zakładka 'recenzje'


ocenił(a) grę na 7
Sackboy

Zdecydowanie zbyt niskie oceny gry, według mnie jedna z lepszych jak nie najlepsza gra ''snajperska'' Ludzie nie mogą przeboleć , że jest za krótka i jak na tak dobry silnik graficzny posiada sporo ''kwiatków'' technicznych. Jednak gameplayowo bardzo dobra i wciągająca. Warto zagrać mimo słabych ocen.

ocenił(a) grę na 5
finalfantasy1986

Moim zdaniem jest lepsza Sniper Elite V2

Madara_Lutek

To nie podlega wątpliwości że Sniper Elite V2 jest lepsza ;)
Inna lepsza produkcja o fachu snajperskim to pierwsza część tej serii, też kiepska ale moim zdaniem lepsza.

ocenił(a) grę na 5
N4f4l3m

Pełna zgoda :)

Madara_Lutek

Szczerze mówią moim osobistym zdaniem sniper elite v2 nie podobał mi się było kilka momentów fajnych ale ogólnie dla mnie nic fajnego, grafika ładniejsza w sniper 2 fabuła także

ocenił(a) grę na 5
Reager

Co do grafiki zgoda jednak w SEV2 była większa swoboda jeśli mogę to tak ująć mogłeś sam kombinować w który momencie i jak gości eliminować co dawało znacznie większe pole do popisu szkoda że GW tego nie miało z jednej strony fajnie że mamy spottera ale mogli zrezygnować z tej koncepcji albo ograniczyć ja do minimum niemniej jednak warto zagrać

Madara_Lutek

W pełni się zgadzam warto zagrać bo faktycznie jest to gra inna niż SEV2 może bardziej ograniczona w kwestii ściągania po kolei ale cały czas powtarzam jest to po to aby nie zostać wykrytym i działać perfekcyjnie z ukrycia.
Polecam

Reager

Ludzie SEV2 to druga wojna światowa co tu porównywać tam nie było czasu na spotowanie głównym celem było jak największa ilość wybicia ludzi i głównych celów Całkiem inny klimat . W SGW2 chodzi o to że mamy czas nie śpieszymy się aż tak on ma misję specjalną co najważniejsze ON musi przeżyć by zdać relację dowódcą
a w czasie drugiej wojny św ile osób poświecili by zabić jednego kolesia - ilość nie ma znaczenia ważny jest cel.
Wydaje mi się że obie gry choć o podobnej zasadzie mają całkiem inne znaczenie

ModyPolok

Klimat w kwestii porównania tu i tu jesteś sniperem ale faktycznie czasu całkiem inne ale sposób spotowania jest dobry lepszy niż crysis 3 i nawet słyszałem że lepszy niz BF niestety nie porównywałem jeszcze ale wszystko przeemną.
Jedyne porównanie to sniper 2 do crysis 3 i jestem za sniperem - crysis jest nudny dla mnie

ocenił(a) grę na 6
Sackboy

+ Grafika
+ Gramy jako snajper
- Błędy
- Niemożność podniesienia z ziemi broni przeciwnika
- Niewykorzystany potencjał CryEngine3 ( choć gra nie wygląda najgorzej)
- OGROMNA LINIOWOŚĆ
- Długość
- Multiplayer to jakaś kpina

Sackboy

Jest coś w tym że gracze tak nażekają osobiście lubiłem pierwszą część, co do dwójki to mam mieszane uczucie
z jednej strony podoba Mi się bo ma ładne lokacje, przyzwoity multiplayer ciekawe rozwiązanie z spoterem aczkolwiek trochę nie ogarniętym. Tak mi się wydaje że czwórkę mogę dać w skali ocen szkolnych nie jest to totalny badziew w porównaniu np: Aliens colonial marines która przez 8 lat wychodziła i naprawdę na nią czekałem. Wracając do plusów które osobiście odczułem.
+lokalizacja
+Typowy snajper
+bull-et time
+multik to kwestia gustu nie wiem jak sobie inaczej wyobrazić snajpowanie
minusy
-niektóre tekstury nie dopracowane
-Krótka
-Błędy dźwiękowe

Myślę że w grę warto pograć nawet mimo błędów
Polecam Multika gdyż mimo że ludzie narzekają to i tak trochę ludzi gra

ModyPolok

Także mam alien colonial marines i troszkę też jestem zawiedziony ale jednak sniper 2 jakoś wciąga grywalnością i fabułą.
Nie ujmę mu minusów ale nie na widzę tego że większość ignorantów nie grało nawet w tą grę i się wypowiadają jakby byli specjalistami.
Wszystkich którzy grali w tą grę zapraszam do konstruktywnej wypowiedzi

ocenił(a) grę na 4
Reager

Właśnie zagraj w nia i zacznij sie wypowiadac...dobrze prawisz tylko szkoda ze sam se nie stosujesz no chyba ze to pierwsza gra w jaką grałes od 5 lat...

ocenił(a) grę na 4
Reager

Z reszta po co ta dyskusja..odsyłam do recenzji na choćby PURE PC czy Miasto gier moze tam znajdziesz "konsruktywną wypowiedź"...

ocenił(a) grę na 4
ElTomeko

PURE PC - "Recenzja Sniper Ghost Warrior 2 - Samobójczy strzał". Zagrajcie w Bioshocka Infinity a nie to g@wno...Pozdro dla Gimbalandu

ElTomeko

Osobiście nie podobała mi się pierwsza część Bioshocka i w drugiego nie będę grał. Wolę Battlefielda jest bardziej zaawansowany ma więcej możliwości. ElTomeko nie każdy musi preferować to co ty bo to nie oto chodzi.
Porównanie Snajpera gry realistycznej do gry wymyślonej w stylu crysis itd jest nie na miejscu To są inne klimaty.
Jeśli już porównujesz to napisz ile kosztowało wyprodukowanie BIOSHOCKA.
Opieranie się na jednym z portali to tak jakbyś wspinał się na skałki bez zabezpieczenia.
Ja już czytałem na różnych forach i mam co do tej gry pewien dystans natomiast ona jest dobra brakuję tylko patha i jest GIT.
P.S Porównaj BIOSHOCKA do gry która ma taki sam klimat Fantazy

ocenił(a) grę na 4
ModyPolok

Tak brakuje Sniperowi Patcha i bedzie spoko...takiego patcha jak w Alien Colonial Marines który wazy prawie tye co sama gra 4GB Patch...No i w takim razie taki Patch do Snipera i tez bedzie dobrze...Niech tylko poprawia 50% gry,,,

ElTomeko

Wyjeżdżasz mi to z grą której poprostu nie znoszę, kreskówki są dobre w walking death.
Czepiasz się tego że coś może się komuś podobać a komuś nie i starasz się narzucić swoje zdanie innym.
Nie rozumiem twojego powiedzenia że mam jeszcze raz zagrać w jakiej sprawie jest ono bo w snipera grałem już kilka razy i gram także na multi.

ocenił(a) grę na 4
Reager

Sniper 2 to to ewidentny skok na kase zastosowany przez City Interactive...Pierwsza cześc im nawet wyszła więc doszli do wniosku ze zrobią 2 bo i tak zapaleńcy to kupią jaka ta 2 czesc by nie była...I nie porównuje S GW 2 do Bioshocka bo to nie ta liga

ElTomeko

No może i skok na kasa każda firma na świecie robi coś dla kasy popatrz na BF3 którego uwielbiam ale wydali tyle dodatków że mnie po prostu na nie nie stać a tu sniper 2 za 69 + dodatek za 49 niby nie to samo także inna liga ale jeden dodatek do BF na początku kosztował 50-100 zł a teraz ich jest chyba z 8 po prostu nie stać mnie i straszliwie mnie to boli
A sniper kulturalnie za małą kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones