gra

SoulCalibur V

2012
6,7 287
ocen
6,7 10 1 287
Patroklos i jego siostra Pyrrha podróżują po całej Europie, aby zniszczyć przeklętą broń Soul Edge. Zobacz pełny opis

gatunek

deweloper

Project Soul

wydawca

Namco Bandai Games

premiera

SoulCalibur V
Zwiastun nr 5
SoulCalibur V
Zwiastun nr 4
SoulCalibur V
Zwiastun nr 2
Historia [videogame=625161]SoulCalibur V[/videogame] rozpoczyna się 17 lat po zakończeniu poprzedniej części. Tak jak wtedy tak i teraz nowi bohaterowie oraz znani już wojownicy stoczą epicki bój pomiędzy Dobrem a Złem. Historia Patroklosa, syna Sophitii Alexander, nabiera tempa, gdy okazuje się, że los jego rodziny splata się przeznaczeniem Mieczy Dusz. 2012-02-15T20:24:26 https://fwcdn.pl/webv/74/79/27479/snap1.27479.4.jpg

Grę stworzyła osławiona ekipa z Project Soul. Historia Soul Calibur V rozpoczyna się 17 lat po zakończeniu poprzedniej części: tak jak wtedy tak i teraz nowi bohaterowie oraz znani już wojownicy stoczą epicki bój pomiędzy Dobrem a Złem. Historia Patroklosa, syna Sophitii Alexander, nabiera tempa, gdy okazuje się, że los jego rodzinyGrę stworzyła osławiona ekipa z Project Soul. Historia Soul Calibur V rozpoczyna się 17 lat po zakończeniu poprzedniej części: tak jak wtedy tak i teraz nowi bohaterowie oraz znani już wojownicy stoczą epicki bój pomiędzy Dobrem a Złem. Historia Patroklosa, syna Sophitii Alexander, nabiera tempa, gdy okazuje się, że los jego rodziny splata się przeznaczeniem Mieczy Dusz. W Soul Calibur V po raz pierwszy doświadczymy pełnej swobody poruszania się po trójwymiarowej arenie podczas walki, w nowej, przepięknej grafice i z doskonałą animacją postaci. Łącząc wszystkie nowe elementy z tym co najlepsze w poprzednich częściach, Soul Calibur V z pewnością będzie hitem wśród bijatyk w 2012.

dystrybucja
Cenega S.A.
studio
Namco Bandai Games (wydawca) / Project Soul (deweloper)
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak wyżej :)

Twórcy postanowili zrobić z mojej ulubionej postaci jakiegoś mokujina walczącego wszystkimi stylami, ogólnie gra ok, ale przekombinowali trochę próbując odświeżyć serię i niezbyt to im się udało zobaczymy jaka będzie część 6.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones