PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615645}
7,7 3 210
ocen
7,7 10 1 3210
Spec Ops: The Line
powrót do forum gry Spec Ops: The Line

SPOJLER!
W grze są 4 (!) zakończenia... w zasadzie wszystkie rewelacyjne
1.Popełniamy samobójstwo (nie naciskamy spustu -Konrad)
2.Zabijamy "Konrada" (pociągamy za spust)

O ile się nie mylę (wybrałem powyżej 1.) zakończenie 2. prowadzi do:
Przyjazdu ekipy ratunkowej i możemy albo:
2.1 poddać (odjechać i "who said I survived")
2.2 Zabić wszystkich (i scenka "welcome in Dubai")
2.3 Spróbować zabić i zginąć samemu (scenka gdzie pada "there is a LINE which man
like us have to cross..." - stąd zapewne tytuł gry).

Filmik z zakończeniami gry:
http://youtu.be/lauUirttVhs

Ja wybrałem śmierć z rąk "Konrada".
A jakie zakończenie Wy wybraliście?

mtajchert_2

Teraz znalazłem lepszy opis zakończeń gry:
http://forums.2kgames.com/showthread.php?124504-Spec-Ops-The-Line-All-Endings

mtajchert_2

rozpiżyłem wszystkich.

mtajchert_2

Ja strzeliłem sobie w łeb ;)

funkyman

hahahahhaha!!!!w sumie zabawniejsze;DXDXD!!

funkyman

mnie opętało...N-A-P-I-E-R-D-A-L-A-Ć----N-A-P-I-E-R-D-A-L-A-Ć!!!!!!!!!!!!!!!!XD!

użytkownik usunięty
mtajchert_2

ja wybrałem zakończenie z odjazdem,tak na marginesie według tego co napisałeś wygląda jakby było 5 zakończeń.

No bo jest pięć ;)

A to nie jest tak że zakończenie nr 2 wymaga jednego z 2.1/2.2./2.3 ? W sensie że samo zakończenie nr 2 nie istnieje?

użytkownik usunięty
mtajchert_2

ja widze tak że zakończenia 2.1-2.3 są swego rodzaju kontynuacją zakończenia 2 w tym budynku,więc na dobrą sprawę zakończenie drugie jak najbardziej jest.

ocenił(a) grę na 8
mtajchert_2

Wszystkie zakończenia są na prawdę porządnie napisane i wchodzą do głowy - to rzadkość. Ja osobiście odjechałem z ekipą ratunkową, teraz prawdopodobnie mój bohater będzie musiał z tym wszystkim żyć, tak się zastanawiam czy nie lepiej było mu dać zginąć... Ciężko się zdecydować i to jest to, wszystko zakończenia są świetne :D

ocenił(a) grę na 9
mtajchert_2

Ja wybrałem strzał w łeb - własnoręczny. I uważam że to najlepsze zakończenie - i z punktu psychologicznego, i z punktu fabuły, i z jak chodzi o wydźwięk całej opowieści.
Zakonczenie zabij wszystkich kompletnie mi nie pasuje - gosc na koncu byl juz tak wykonczony i zniszczony ze nie dal by rady ani psychicznie ani fizycznie.
Zakonczenie z powrotem do domu - pewnie i tak by zginął bo by chcial strzelac i do tamtych bo by u coś odwaliło.
Tylko zaprzeczenie tutaj pasuje, ale to i tak koniec koncem prowadzi do tego samego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones