"Oddech Zimy" to jeden z dwóch dodatków wydanych do "Spellforce: Zakon Świtu". Akcja gry ma miejsce po wojnie znanej z wersji podstawowej. W czasie długo oczekiwanego pokoju, kolejnym zagrożeniem staje się demoniczny lord. Chcąc przywrócić władzę prastarym bóstwom lord wybudza najpotężniejszego ze smoków, Aryna, Lodowego Tkacza. Bestia... czytaj dalej
Nie jestem jakimś znawcą gier, bardziej jest ze mnie zwykły amator.
Uwielbiam grać w gry ze stażem min. 5 lat.
Nowości mnie nie kręcą.
Zagrałam w Spell Force (złota edycja, czyli oddech zimy z zakonem świtu i czymś tam jeszcze
xdd) i wg mnie jest to jedna z lepszych gier RPG.
Może to dlatego, że moim ulubionym...