PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634070}
7,5 1 306
ocen
7,5 10 1 1306
Tekken 2
powrót do forum gry Tekken 2

Co do samego Tekkena 2 to dla takich gier, warto było posiadać PlayStation, bijatyka, tak właśnie bijatyka sprzedawała PlayStation i to sukcesywnie. Nawet taki obecny MK:X nie był wstanie dziś się tak dobrze sprzedać, jak kiedyś seria Tekken.
Dla mnie to seria LEGENDA, jedna z lepszych jakie przyszło mi zagrać, nawet dziś wygląda OK za wyjątkiem kilku detali. Tekken 2 to więcej i lepiej, a nawet mimo wszystko że gorsza od trójki, to ma kilka cech których nie posiada trójka. Pisze wam to osoba która jakby nie było ma takie samo zdanie co inni, że trójka lepsza od dwójki, ale dwójka też ma to coś. Coś co sprawia że warto w nią zagrać, z poniższej recenzji dowiesz się kilku drobnych ciekawostek oraz dowiesz się dlaczego warto zagrać nawet teraz w Tekkena 2.
Dla mnie powrót do tej bijatyki, było jak cofnięcie się w czasie, zarówno do momentu kiedy grałem w to na automatach jak i przy playstation.
https://www.youtube.com/watch?v=Knbgk-RYKJ0

ocenił(a) grę na 10
MaXXi

Dobra gra! Lepsza od jedynki, lecz slabsza od trojki! Czarne cd i mocne intro! Muzyka udana! Devil vs angel!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones