Gra wideo

1995
7,5 1 199
ocen
7,5 10 1 1199
37
chce zagrać
{"id":"634070","linkUrl":"/videogame/Tekken+2-1995-634070","alt":"Tekken 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/70/634070/7453577_1.2.jpg"}
Grupa wojowników bierze udział w drugim turnieju żelaznej pięści, którego nagrodą jest duża suma pieniędzy.
PS3 / PS Vita / PS2 / PSP / PS
gatunek
premiera
deweloper
Namco
wydawca
Namco
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dwa lata po Pierwszym Turniejem Żelaznej Pięści, korporacją Mishima Zaibatsu zarządza bezwzględny Kazuya Mishima. Mężczyzna opętany przez Diabła wzbudza strach wśród ludności, wymuszając haracze, porywając i przeprowadzać nielegalne eksperymenty. Tymczasem Jun Kazama postanawia zakończyć działania korporacji. Wkrótce rozpoczynają się kolejne zawody, w których wygraną jest bilion dolarów. Zjeżdżają się najlepsi wojownicy z całego świata, by zdobyć nagrodę.

studio
Namco (deweloper) (wydawca)
tytuł oryg.
Tekken 2
inne tytuły
鉄拳2 Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Najlepszy Tekken w historii

  Axel ocenił(a) grę na 8

  W mojej ocenie Tekken 2 to najlepsza część całej sagi Tekkena - najlepszy klimat, fabuła, postacie i oprawa muzyczno-graficzna. Oj, grało się w latach 90 i na początku XXI wieku... Nigdy jakoś za Tekkenem 3 aż tak bardzo nie przepadałem jak za dwójką, co nie znaczy, że trójka była zła.

 • Dla takich gier, warto......

  MaXXi ocenił(a) grę na 9

  Co do samego Tekkena 2 to dla takich gier, warto było posiadać PlayStation, bijatyka, tak właśnie bijatyka sprzedawała PlayStation i to sukcesywnie. Nawet taki obecny MK:X nie był wstanie dziś się tak dobrze sprzedać, jak kiedyś seria Tekken. Dla mnie to seria LEGENDA, jedna z lepszych ... więcej

 • Tekken 8 versus Virtua Fighter 6

  atari799927176virgin ocenił(a) grę na 10

  Gdy piłem z japończykami sake to Kojima w mgs 5 Dr phibes zerżną a w intrze Tekken dwa było skrzyżowanie from Lidzbark Warmiński i pijany King zataczający się! Japończycy gier na p2p nie rozsyłają, bo się im one znudziły już! Rozpijaczona dziadki ochlejtusy?

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem judgementcrematorium