Gra

Tekken 2

1995
7,5 1 285
ocen
7,5 10 1 1285
43
chce zagrać
Grupa wojowników bierze udział w drugim turnieju żelaznej pięści, którego nagrodą jest duża suma pieniędzy. Więcej Mniej

PS3 / PS Vita / PS2 / PSP / PS

gatunek

deweloper

Namco

wydawca

Namco

premiera

Dwa lata po Pierwszym Turniejem Żelaznej Pięści, korporacją Mishima Zaibatsu zarządza bezwzględny Kazuya Mishima. Mężczyzna opętany przez Diabła wzbudza strach wśród ludności, wymuszając haracze, porywając i przeprowadzać nielegalne eksperymenty. Tymczasem Jun Kazama postanawia zakończyć działania korporacji. Wkrótce rozpoczynają się kolejne zawody, w których wygraną jest bilion dolarów. Zjeżdżają się najlepsi wojownicy z całego świata, by zdobyć nagrodę.

studio
Namco (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • W mojej ocenie Tekken 2 to najlepsza część całej sagi Tekkena - najlepszy klimat, fabuła, postacie i oprawa muzyczno-graficzna. Oj, grało się w latach 90 i na początku XXI wieku... Nigdy jakoś za Tekkenem 3 aż tak bardzo nie przepadałem jak za dwójką, co nie znaczy, że trójka była zła.

  • Co do samego Tekkena 2 to dla takich gier, warto było posiadać PlayStation, bijatyka, tak właśnie bijatyka sprzedawała PlayStation i to sukcesywnie. Nawet taki obecny MK:X nie był wstanie dziś się tak dobrze sprzedać, jak kiedyś seria Tekken.
    Dla mnie to seria LEGENDA, jedna z lepszych...

  • Gdy piłem z japończykami sake to Kojima w mgs 5 Dr phibes zerżną a w intrze Tekken dwa było skrzyżowanie from Lidzbark Warmiński i pijany King zataczający się! Japończycy gier na p2p nie rozsyłają, bo się im one znudziły już! Rozpijaczona dziadki ochlejtusy?

    • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem judgementcrematorium