Gra wideo

1994
6,7 166
ocen
6,7 10 166
105
chce zagrać
{"id":"615517","linkUrl":"/videogame/The+Elder+Scrolls%3A+Arena-1994-615517","alt":"The Elder Scrolls: Arena","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/55/17/615517/7596967.2.jpg"}
Bohater wyrusza na poszukiwania fragmentów magicznej laski. Artefakt pozwoli uwolnić władcę Tamriel, przetrzymywanego przez Jagara Tharna w innym wymiarze.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Epicka opowieść rozgrywająca się w magicznym świecie Tamriel, zamieszkałym przez przeróżne rasy i istoty. Celem bohaterów pierwszej części "The Elders Scrolls" jest odnalezienie Imperatora Uriela Septima, który został uwięziony pomiędzy wymiarami przez maga Jagara Tharna. Kluczem do uratowania władcy jest Staff of Chaos, magiczna laska oEpicka opowieść rozgrywająca się w magicznym świecie Tamriel, zamieszkałym przez przeróżne rasy i istoty. Celem bohaterów pierwszej części "The Elders Scrolls" jest odnalezienie Imperatora Uriela Septima, który został uwięziony pomiędzy wymiarami przez maga Jagara Tharna. Kluczem do uratowania władcy jest Staff of Chaos, magiczna laska o potężnych właściwościach. Niestety, jej kawałki zostały rozproszone po różnych stronach Tamriel. By je odnaleźć i złożyć w całość, bohaterowie będą musieli odwiedzić ponad czterysta miast i wiosek oraz stawić czoła niezliczonym ilościom niebezpieczeństw.

studio
Bethesda Softworks Inc.
data produkcji
1994
kraj
tytuł oryg.
The Elder Scrolls: Arena
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie?

  wafel4

  Gdzie rozgrywa się akcja gry? Bo wszędzie piszą że w Tamriel ale to przecież spory kontynent a gra dosyć stara? Chodzi mi o jakąś krainę np. Skyrim, Morrowind itp.?

 • Kurczę, chciałem pograć

  Piotrek4 ocenił(a) grę na 3

  Mam grę ściągniętą, odpalam przez DosBoxa, wszystko jest ok, tworze sobie postać, ale w momencie kiedy uruchamia się właściwa gra osiągam około 8-10 klatek na sekundę, może nawet mniej. Ktoś to jakoś odpalił?