PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 168
ocen
8,6 10 1 33168
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

LOL

ocenił(a) grę na 10

Zabiłem giganta który miał przy sobie książke ,,Przewodnik po Białej Grani dla dżentelmenów''.A
wam jakie dziwne przygody przytrafiły się w Skyrimie?

ocenił(a) grę na 10
Mortimer2000

Mi kiedyś zdarzyło się tak że gigant walnął mamuta maczugą i ten mamut poleciał prosto het w górę i potem spadł na ziemie.

ocenił(a) grę na 1
frycek49

Super macie wrażenia z tego crapa. Ktoś kogoś zatłukł i się cieszycie jak małpy. To nie jest RPG. To kawał.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Hurraaa!!! GIGANT ZATŁUKŁ MAMUTA!!! HURRAA!!!

ocenił(a) grę na 1
frycek49

DOKŁADNIE. PUSTA GRA

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Pusta jak twój komentarz :*

ocenił(a) grę na 1
WTTW_FILM

O dziękuję.Dokładnie. Nie ma o czym pisać nawet.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Spoko, sorka za toksyczność ale musiałem, aż prosiło się o wredną odpowiedź, taki już jestem :D

ocenił(a) grę na 1
WTTW_FILM

ale nie jesteś toksyczny. Moja wypowiedź jest gówniana, bo taka jest gra. Dobrze to zinterpretowałeś. Gra dostała na co zasługuje ode mnie.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

No i git, każdy ma prawo do oceny, mi się tam podobała XD

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

A tera to ja z kurvva przyszłości tak se przeglądam forum i kurvva pluję na ciebie ty hejterze tfu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

bo nie klas postaci i rozdzielania punktów na współczynniki jak w każdym innym RPG ?

Jakbyś nie zauważył w Skyrimie jest system rozwoju postaci jest oparty jest na umiejętnościach które rosną gdy ich używamy - strzelasz z łuku to stajesz się lepszy w strzelaniu z łuku, skradasz się to stajesz się lepszy w skradaniu etc.

ocenił(a) grę na 1

Spadam grać w Final Fantasy 6. To jest prawdziwe RPG, a nie bieganina po jaskiniach w czyszczenie potworów

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

https://www.youtube.com/watch?v=R2YrTxfbToM

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

przeciez cRPG wzielo się od LARP'a, takich gier jak Warhammer czy D&D. Tam chodziło o czyszczenie jaskiń z potworów. Zresztą największe gry rpg na pcta typu diablo, bg, planscape torment czy iwd też na tym polegały. Jestes przygłupem czy jak?

ocenił(a) grę na 1
inzynier_kombinator

Wyczysc sobie mozg

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Czyli jednak przygłup

ocenił(a) grę na 1
inzynier_kombinator

czyszczenie jaskin z potworow to nie rpg ale hack n slash. gry dla przygłupów. zgadza sie zes przyglup xd

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

baldurs to hack n slash? jestes zwyklym debilem. bez odbioru kretynie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
Movie_Crash_Man

Final Fantasy 6 to wspaniała gra, fakt. Skyrim według mnie jest niesamowicie przeceniany, ale to wciąż dobra gra. Może na 10 nie zasługuje, ale przynajmniej na 7 na pewno. A już na pewno nie na 1.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

I mówi to osoba, która na swoim profilu w zakładce "gry, w które grałem" ma 50 gier i ani jednego RPG.
Wielki znawca rolplejów się znalazł. Idź sobie pograj w "Tom & Jerry", które oceniłeś na 8/10.

ocenił(a) grę na 1
Lukas_Art

50 ? chyba kpisz. ja mam klikaset gier. pewnie jestesteś dzieckiem i nie znasz większości tytułów.
Tom&Jerry na nes to dobra platformówka tak. Skyrim to kiepski pseudo RPG.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Jeśli jestem dzieckiem, to takim, które umie pisać. Zalecam naukę języka polskiego, albo uważniejsze pisanie.
Poza tym dziwna jest u Ciebie skala oceniania 'Skyrima'. Jeszcze 2 lata temu oceniałeś go na 8, a teraz na 1. I to ja jestem dzieckiem? :D

P.S. Znam większość tytułów RPG, bo to mój ulubiony gatunek gier. Zwłaszcza stare RPG.

ocenił(a) grę na 1
Lukas_Art

Skyrim nieustannie ma ocene 1. Dwa lata temu to ty umiałeś do jednego liczyć.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Posłuchaj, nie podoba Ci się 'Skyrim' - w porządku. O czym tu dyskutować? Chcesz mnie przekonać, że to słaba gra? Jak chcesz tego dokonać? Obrażając mnie?

ocenił(a) grę na 1
Lukas_Art

Nawzajem.

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

Za takie słowa to wpie.rdol można dostać :v

ocenił(a) grę na 1
Mr_Tabaca

Dostałeś ? Jak cudownie, że jesteś taki słaby.

ocenił(a) grę na 9
Movie_Crash_Man

ta, z ebonowego miecza :D od Dunmerów :) a tak na marginesie może pochwalisz się jakież to gry wg. Ciebie są tymi "właściwymi" RPGami?

ocenił(a) grę na 1
Mr_Tabaca

Gry, w których fabuła steruje logiką i chronologią zdarzeń. Nie takie pseudo fabularne szukanie przynieś podaj = czyli randomowe bycie żulem na posyłki do noszenia złomu w wybranym stroju.

Final Fantasy 6
PRZYKŁADOWO

ocenił(a) grę na 1
perun_6

tak sie przedstawiasz ? miło

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

ty powinienes dostac taki, ze bys usunal ten tepy komentarz, przeprosil i poszedl ;)

ocenił(a) grę na 8
Mortimer2000

Wgrałem mod na zwiększenie inteligencji u potworów . Zadowolony graniem na wyższym poziomie trudności czerpałem dużo przyjemności z siekania krabów błotnych . A tu krab błotny krzyczy do mnie "TO WYBRZEŻE NALEŻY DO RENEGATÓW!" . Miały być inteligentne ale bez jaj .

ocenił(a) grę na 1
SlasherManiak

Czego się spodziewałeś po durnowatym casualowym fps udającym rpg

ocenił(a) grę na 8
Movie_Crash_Man

To raczej wina modu do całkiem fajnej gry która ma elementy rpg i nie musi być fps bo można grać w trybie tpp .

ocenił(a) grę na 1
SlasherManiak

Nie cierpie Skyrim i Fallout 4

ocenił(a) grę na 8
Movie_Crash_Man

Da się to wywnioskować po twoich wypowiedziach :)

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Bo pewnie masz starego kompa i "Skyrim" idzie Ci na minimalnych detalach, pomimo że na YT możesz podziwiać filmiki z overhaulami i tego typu ulepszeniami.

Lukas_Art

To oczywiste, skoro najlepszą jego grą rpg jest final fantasy 6.

ocenił(a) grę na 1
Lukas_Art

mam dwa laptopy i chodzą mi nowe gry. problem jest taki, że nowe gry totalnnie ssają. fallut 3 to najgorszy gniot w jaki grałem z falloutów

Movie_Crash_Man

"Casualowy fps udający rpg" - zdajesz sobie chociaż sprawę głupi dzieciaczku, że Skyrim nie jest żadną z tych trzech rzeczy, czy nadal będziesz radośnie chwalił się swoją ignorancją i brakiem jakiejkolwiek wiedzy o grach komputerowych (jako takich)?

ocenił(a) grę na 1
GarvinSitho

wiem bardzo duzo o setkach gier, ale ten crap nie jest w porzadku z tego co wiem

Movie_Crash_Man

Sęk w tym, że nic nie wiesz i jesteś tylko kolejnym ułomnym trollem.
Jak mógłbyś wiedzieć "bardzo duzo o setkach gier", skoro nawet nie znasz pojęć takich jak "casualowy", "rpg", czy "fps"? "Udający" w sumie możesz znać, bo sam udajesz znawcę, ale nie znasz się ani na grach, ani (tym bardziej) na filmach. Jesteś poniekąd podobny do takiego małego kundelka, który szczekając próbuje zamanifestować jakoś swoją obecność.

A tak w ogóle powiedz mi, bo mnie to strasznie nurtuje: Jak ktoś z twoim poziomem inteligencji radzi sobie z wielozadaniowością? - umiesz jednocześnie oddychać i chodzić, czy może musisz robić sobie krótkie przerwy?

ocenił(a) grę na 1
GarvinSitho

po pierwsze nie znasz mojego poziomu inteligencji. pojecia gier znam lepiej niz ty wlasna matke wzdluz i wszerz. widze ze zaczales ukrywac swoje oceny filmow przed swiatem widac ze twoj maly rozum do oceny filmow przysporzyl ci sporo wstydu i kompleksow.

Movie_Crash_Man

Dzieciaczek potrzebował dobrych 4 lat, żeby wymyślić jakąkolwiek ripostę... i wrócił z czymś takim.
Nie znasz się ani na grach, ani na filmach, więc nie przychodź mi tu za kolejne 4 lata z żenującym ujadaniem o jakimś swoim wyimaginowanym znawstwie, w które jedynie ty wierzysz. A twój poziom inteligencji znam: Pisanie o czyjejś matce, rozpoczynanie zdań od niskiej litery, brak umiejętności korzystania ze znaków przestankowych i polskich liter - słowem - imbecyl [vide: termin medyczny] z ciebie :)

ocenił(a) grę na 1
GarvinSitho

znam sie na wszystkim widze cie na wylot maly robaczku

Movie_Crash_Man

4 lata temu nieopatrznie wdepnąłem butem w gówno i najwidoczniej jeszcze się nie odkleiło; co więcej mimo życia pod moim butem, zyskało nawet jakąś tam samoświadomość [inteligencji nadal nie stwierdzono], ale nadal śmierdzi przeokrutnie. Tak więc wycieram mocno podeszwę o trawę i tym samym pozbywam się ciebie raz na zawsze ;)
Edit. Wyżej przeczytałem, że uważasz Baldura za HnS - jak pragnę zdrowia, skąd się biorą takie niedouczone imbecyle!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones