The Last of Us Part II

2020
9,0 20
ocen
9,0 10 1 20
2 410
chce zagrać
powrót do forum gry The Last of Us Part II
  • ...to wstrzymałem oddech, ten zwiastun będę oglądał chyba do premiery, czekam jak cholera.

• PunkFan Co za zwiastun! Lepszy niż większość filmowych które teraz wychodzi!

• PunkFan Klimat jak cholera! Na początku nie dowierzałem, że jest to coś oficjalnego. Byłem niemal pewien, że jest to kolejna fanowska kompilacja zlepków cinematików z innych pozycji. W momencie gdy zobaczyłem znak "Świetlików" szczena opadła!
    Twórcy zarzekali się, że historia Ellie i Joela jest zamknięta i na pewno do niej nie wrócą, jednak gracze zbyt mocno pokochali tę parkę. Charakterystyczne gitarowe brzmienie i nasz brodaty, szorstki "opiekun" mijający kolejne trupy - masakra!
    Playstation 3 (razem z tv :D) kupiłem specjalnie dla pierwszej części i wychodzi na to, że z PS4 będzie podobnie ;)

• JasonCCC Nie wiem, gdzie wyczytałeś że na pewno nie będzie kontynuacji, ale grafiki koncepcyjne z Ellie grającą na gitarze pochodzą sprzed dwóch lat, więc już pewnie wtedy zaczęli planować drugą część.

• miczu47 to był fanart, nawet ND zdementowali to zadjęcie jakoby miałobyć grafiką koncepcyjną do drugiej części

• BlackRose58 To szacun dla twórcy fanarta za to, że przewidział ten motyw z Ellie grającą na gitarze :))

• miczu47 Twórcą był Marek Okoń, który robił z tego co pamiętam grafiki dla ND przy tworzeniu pierwszej części, więc nie wiem czy tak do końca nie było to pierwszą zapowiedzią, a że zdementowali to norma.

• miczu47 Wyczytałem, usłyszałem, wszędzie było tego pełno w pierwszym roku po premierze pierwszej części.
    Uznali, że historia Ellie i Joela jest pełna i skończona i nie ma mowy o jej kontynuacji. Jeżeli mieliby wrócić do tego uniwersum to z nowymi postaciami i nową historią.
    Ostatnie dni pokazały nam, że jednak nie wywiązali się z obietnicy ;) I dobrze!

• PunkFan Fantastyczny trailer. Cholernie jestem ciekaw fabuły.
    Chodzą plotki, że Ellie ściga zabójców Joela, który w grze pojawia sie, duch/ wspomnienie ;)
    Tak czy inaczej czuje, ze będzie cala masa emocji, głównie smutku...

• m_szymon kurde bele oby nie, bo chciałabym jeszcze zagrać Joelem

• BlackRose58 Bedzie sie dało sterować joelem gdzieś do połowy gry.

• PunkFan Moja reakcja taka sama mój przyjacielu

• Moretz96 Joel misi żyć . Nie po to przedstawiono jego gistorie zeby go uśmiercać

• PunkFan CIAAAAAAAAARYYYYYYYYY CAŁY CZAS CIAAAAAAAARYYYYYY !!!!!!