PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 903
oceny
8,7 10 1 8903
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Witam ukończyłem grę 9 godzin temu , poznałem historie i żałuje .Fabuła jest podzielona na dwie postacie na Elli i Abby tylko tak mi się wydaje że to jest jej historia, a Elli jest zwykła morderczynią takie są moje postrzeżenia. Zabijając tych ludzi cieszyłem się , a potem dostałem w pysk historią Abby , zabici przez nas ludzie byli praktycznie niewinni co Elli można postrzegać bardzo w złym świetle , to co przeżyliśmy w pierwszej cześć i ogrywając druga to ta pierwsza jest w tym momencie jest bezsensu.Każda z postaci straciła wszystko ale Elli jest tą zła i nie mogę przyjąć do do wiadomość.

Rychu1996

Cuckman spelnil swoje fantazje i tyle

ocenił(a) grę na 5
gabris7

Jakie swoje sprecyzju się, nie znam za dobrze tej osoby 

ocenił(a) grę na 5
Rychu1996

Trochę poczytałem o twórcy tej gry, po części rozumiem, ale nigdy się nie zgodzę że większość recenzji nie była kupiona a ta cała akcja na tej stronie Meta... Nie pamientam nazwy sory, była ustawiona. Mam po części odczucia takie że te negatywne komentarze były na pokaz żeby było głośno o grze. 

ocenił(a) grę na 10
Rychu1996

Gra pokazała, że nie warto się mścić i lepiej odpuścić. Ellie chciała zabić tylko Abby a zabiła tyle osób, które nie miały nic wspólnego ze śmiercią Joela. Na szczęście na końcu zrozumiała, że zemsta nie jest najważniejsza i warto odpuścić i zapomnieć o przeszłości. Abby mogła zabić Ellie i Dinę, ale tego nie zrobiła. Tak samo postąpił na końcu Ellie. Wolę to zakończenie, niż morderstwo Abby i zostawienie Leva samego.

ocenił(a) grę na 5
znamir11

Zagraj jeszcze raz i słucha co mówią i zobacz jeszcze raz bezsensowne sceny :)

ocenił(a) grę na 5
znamir11

A jeśli twierdzisz że fabuła jest wybitna podaj argumenty , a widzę bezsensowne decyzje które są sprzeczne z rzeczywistością.Da się robić dobra zemstę z jakimś motywem ACII czy ACII , Max payne , Punisher,Człowiek w ogniu - tu akurat nie ma zemsty ale jest pokazane dążenie do celu jego skutek. Dla mnie fabuła była źle napisana , jedno znaczna. Nie mów że gra jest wybitna każde dzieło ma niedociągnięcia.

ocenił(a) grę na 7
znamir11

jak nie mieli nic wspólnego jak pojechali całą grupą pomóc Abby'omination zabić Joela! I to po 4 czy 5 latach! Ellie działała na świeżo więc można ją zrozumieć i gra powinna zakończyć się zabiciem Abby bo to czarny charakter gry który czerpie przyjemność z zabijania i jest psychopatką

ocenił(a) grę na 10
dezertx

Dając nam Abby jako postać grywalną, mogliśmy zmienić zdanie co do niej. Ale to już zależy od gracza.

ocenił(a) grę na 5
znamir11

Gdyby tej postaci na siłę nie zrobili dobroduszna osobne wtedy zemsta drugiej osoby miałaby sens , patrząc cało kształcie to Abby zabijając Joela miała do tego prawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones