PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 903
oceny
8,7 10 1 8903
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Wydawało mi wie to o tyle ciekawe ze przetlumaczylem to. Co o tym myślicie? Bo jesli to prawda to bedzie epicko!!!


Elli ma 19 lat. Kierujemy joelem. Zaczynamy w zabudowie otoczonej murem. Ludzie żyją jak gdyby nic. Jeol wstaje i poznaje ludzi. Wszystko wskazuje na to ze juz tu jest pare miesięcy razem z elli. Posłaniec przychodzi i podaje wiadomosc do brata joego odnośnie jakieś roboty.
1. Wyjazd konny do brata joego razem z elli i innymi towarzyszami.
2. Na miescu joel dowiaduje sie o ogromnych kontenerze żywności ktory przejęła jaka grupa.
3.grupa jeoal i jego brat planują zasadzkę. Otaczają obóz i likwidują ludzi.
4. Transport kontenera. Jeal i elli na koniach. Na drodze klikacze,ale udaje sie dostać do elektrowni.
5. W elektrownie opancerzony samochód rozwala bramę. Ludzie w kamizelkach ochronnych zabijają wszystkich .( jakas sekwencja wymiany ognia za osłon, ale wszyscy w pobliżu jeoala giną. Brat umiera od postrzelenia. Joel nie mając wyjścia dobija swojego brata i ucieka z elektrowni razem z elli i gościem o imieniu dallas.
6. W drodze do nowego osiedla ( plany poszły w łeb.) zostają napadnięci przez jakis oprychow. ( podobno brutalna sekwencja wymiany ciosów, na noże i pięści. Ginie dallas od podcięcie gardła, oraz wszyscy bandyci, jednemu jeoel ma ma wcisnąć oczy w mózg)
7. Na miescu okazuje sie ze bandyci z elektrowni juz tu sa ( wyglądają jak poliscjanci w ochranaczach) prowadzą hordę na osiedle.
8. Joel i elli zdejmują z daleka paru, reszta ucieka, niektórzy klikacze ruszają za nimi , większość zostaje pod brama.
9 joel dostaje sie do do środka, ( podobna jakas super sekwencja z muzyka w tle gdy joel i elli ida wzdłuż ogrodzenia a w tle morze sztywnych. Powoli likwidują klikacze. Brama nie wytrzymuje .
10. Joel skacze na drzewo i łapie elli na ręce. Elli skacze na plecy jeal a on próbuje sie przedrzeć. Sekwencja z ucieczka. Jeal przebija sobie nogę przez wystające drzewo ale udaje im sie uciec. Spadają z jakiegos urwiska. Sekwencja z czolgajacym sie joelem. Nagle jeden z ludzi (w ochraniaczu) otrzymuje joego, a drugi łamie mu obie ręce w nadgarstkach. Joel mdleje.
11. Joel i elli sa przetrzymywani w nieludzkich warunkach. ( sekwencja z próba ucieczki) . Brutalnie biją dzien w dzien joela. ( elli ma zostac zgwałcona). Głowa brata joela ma byc rzucona do celi, a ktos w oddali ma powiedziec cos w stylu ,,trzeba było nie kraść konteneru"
12. Sparaliżowana elli lezy i rozmawia z joelem( jego twarz ma byc nie do poznania) i mowi,ze nie mógł elli zostawić tam w szpitalu. Twierdził ze moze i wydobyli szczepionkę,ale nie mogl jej zostawić tak poprostu. I ze ja kocha.
13. Kłótnia w szeregach bandytów. Nagle jeden wyciąga joela za wlosy i maja wykonać na nim egzekucje ( pocinaja mu gardło). Joel sie wykrwawia, a elli widzi tylko krew rozprzestrzeniajaca sie po pomieszczeniu.
14. Elli wykorzystuje okazje i ucieka ( kierujemy elli).
15. Bandyci ruszają w pogon za elli w burzowa pogodę.
16. Elli udaje sie uciec. Dochodzi do siebie. ( trailer to duch joego).
17. Jesień . Elli opakupuje joego. Spotyka grupę z ktora sie utrzymuje i im pomaga.
18. Elli twierdząc ze niepasuje do grupy, odchodzi po ciuchu.
19.Sekawencja zima i wątek z swietlikami. Elli chce sie poświecić dla dobra swiata. Daje sie pokroić na kawałki. Jednak w trakcie trafia na ślady bandytów,ktorzy zabili joea. Swietliki giną, niechcą jej wypuścić. Jednak po zgonach postanawiają ja wypuścić.
20. Trafia na ślady hunterow. ( sekwencja podróży ),
21. Elli zabija wszystkich ,ktorzy zostali przy zyciu ( makabryczne sceny).
22. Elli rusza w kolejna podroz.

mateuszz27

Ja myślę że kogo poniosła fantazja i nie ma co się tym sugerować. I wątpię żeby ND przedstawili tą historię w tak brutalny sposób. Przede wszystkim myślę że większy wątek poświęcą świetlikom, i to na nich będzie się Ellie mścić, bo raczej wątpię żeby odpuścili Ellie i Joelowi za to co zrobił, no plus że ona jest "lekarswem". No i oczywiście jakieś casualowe walki z hunterami standardowo też ale jakoś wątpię że to oni są tymi na nich mcić. Podejrzewam że będzie jakaś retrospekcja z matką Ellie, może nawet będzie coś pokazane z jej perspektywy i będziemy mogli nią przez moment sterować( tak jak był w Uncharted jeden rozdział gdzie sterowaliśmy bratem Nathana), niedawno została ujawniona nowa aktorka ( Shannon Woodward ) moze to ona właśnie zagra matkę Ellie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones