PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608621}
7,9 2 846
ocen
7,9 10 1 2846
Tom Clancy's Splinter Cell
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell

Pamiętam jak

ocenił(a) grę na 10

sam doszedłem do tego że można otwierać zamek cyfrowy za pomocą termowizji np. gościu wchodzi do środka drzwi za nim się zamykają, po czym podchodzę do zamka cyfowego włączam termowizję i te odciski palców na przyciskach, które pierwsze znikają były najwcześniej po czym lecimy różne kombinacje i voilà zamek otwarty. Najlepsza skradanka. Wg mnie nawet lepsza od pierwszego MGS gdzie jest trochę fantastyki i do tego strażnicy po kilku minutach od wszczęcia alarmu zapominają o człowieku który wkradł się do bazy.

Thrasher_09

Kiedyś w grach trzeba było myśleć. Dzisiaj większość gier to posuwanie się do przodu, gdzie cały czas jesteśmy prowadzeni za rączkę.

ocenił(a) grę na 10
Ajfel93

Co prawda to prawda ;)

Ajfel93

Trzeba też było większego samozaparcia. Wierzyć mi się nie chce, że pierwotnie SC nie miał opcji autosave'u, komu chciało się to przechodzić ;p ? Szczególnie te misje, gdzie nie wolno wszcząć ani jednego alarmu.

Patty Diphusa

quicksave'u*, nie autosave'u. Wspaniałe możliwości edycji FW.

ocenił(a) grę na 6
Thrasher_09

MGS1 jak i cała seria to nie jet tam żadna skradanka ,to jest już osobny gatunek gier :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones