PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686515}
7,1 2 058
ocen
7,1 10 1 2058
Tom Clancy's The Division
powrót do forum gry Tom Clancy's The Division

Miazga potężna się szykuje

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=uiaRSuyQ7zA

szkoda tylko że ubi serwuje sobie strzał w kolano omijają PC :(

castaway08

Na bank nie trafi na PC? Bo jeśli tak to ich znienawidzę. Przecież to nie exlusive i wyląduje na PS i Xbox. Powinni dorzucić starego dobrego blaszaka. Mimo wszystko zapowiada się zajebista jesień - Watch Dogs, AC IV, CoD Ghosts, BF 4, GTA V. Aż nie wiem od czego zacząć.

Banana_Power

Musi wyjść na PC bo za dużo by stracili na tym gdyby było tylko na konsole.

nudecroft

serio na PC ma nie być? no ku... To nie jest dla mnie dobre info. Mój PC czeka na pare gierek, choćby na SGW3, ale to wyjdzie później, myślałem, że sobie pojadę z czymś sensownym wcześniej, eee nie podoba mi się to kompletnie. co to za olewanie pececiarzy?

czaknoris_III

Z tego co piszą na stronie GRYonline nie wiem czy są dobrze poinformowani ale z tego co tam jest napisane to gra wyjdzie na PC. Myślę że bardziej opłaciłoby się im wydanie gry także na PC niżeli zmuszać graczy do kupienia konsoli. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego że wiele osób nie lubi i raczej nie polubi systemu sterowania na Konsoli. Ja np uwielbiam sterowanie na PC czyli myszka i klawiaturka. Dlatego wymuszenie na ludziach aby kupili konsolę to raczej kiepski interes.

nudecroft

no nie jestem taki całkiem pewien, czy "wymuszenie na ludziach aby kupili konsolę to raczej kiepski interes". Myslę, że paru(?) facetów z kalkulatorami w łapkach dyszało w krawaty usiłując rzecz obliczyć. Pewnie im wyszło, że tak czy siak wyjdą na swoje. Ciemny lud konsole kupi i pozamiatane. Oczywiście zdarza się, że kolesie dyszący w krawaty się mylą w obliczeniach, ale klient już jest teraz tak pięknie od malucha wychowany, że łatwiejszy do manipulacji od rana do wieczora i o kasę producenta jestem dziwnie spokojny.

czaknoris_III

Czas pokaże czy opłaciło się czy nie. Dla mnie PC jest w pewnym sensie uniwersalny bo na pececie gra się myszką i klawiaturą ale można też, o ile mi wiadomo, dodać także game - pada, natomiast na konsoli jesteś zmuszony grać tylko padem. Więc co jest lepsze PC czy Konsola? Ja stawiam na Peceta.

nudecroft

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że pecet;) z bardzo prostej przyczyny - służy tez do wielu innych rzeczy oprócz grania:)) w moim wypadku to decydujące. Im mniej sprzętów, tym zdrowiej. No i moge sobie zabrac do pracy a konsoli to już jednakowoż niet. W kwestii narzedzi grania, masz oczywiście rację. Co do olacania/nie opłacania się - zobaczymy w praniu. Równie dobrze może być w tę lub w druga stronę

czaknoris_III

To co podoba mi się w konsoli to to że odpalamy grę i nie ma prawa odczuć żadnego spadku FPS'a a grafika działa płynnie i nic nie "haczy" i nic nie zacina. Przynajmniej tak słyszałam i tak przynajmniej powinno być. Natomiast Peceta trzeba "czyścić" - mówię tu o Sofcie. Używając stale internetu na tym kompie co mam gry zamula nam i gra się tnie a przynajmniej u mnie tak jest. Wiele programików nawet tych systemowych działających w tle może nam spowolnić grę. Dla nowego Dooma który teraz wychodzi zamierzam złożyć specjalnie sprzęt. Podoba mi się też "Project Hon" choć słyszałam że projekt jest zawieszony.

nudecroft

No tak. Tu masz rację - istotnie pecet ma swoje - wskazane przez ciebie ograniczenia. Ale i tak wolę zmierzyć się z nimi, niż kupowac konsolę, któej nie posiadam i za nia mimo wszystko nie tęsknię. W sumie: rzecz gustu i kwestia przyzwyczajenia. Kazdy ma swoje, to jasna sprawa. Płynnośc konsoli jest istotnym walorem, to prawda. Ale ja jednak gram głównie w pracy, więc zostaję przy swoim:)) Trudno:)

czaknoris_III

To fajnie że możesz grać w pracy : ) ja mam w pracy takiego kompa na którym co najwyżej mogę zagrać w Pasjansa,
IBM 386 : D No ale to kiedyś był super sprzęt...

nudecroft

A kto mówi, że mogę;)? Znaczy nie wolno mi, ale mogę;) A gram na sprzęcie własnym wożonym w plecaku:) Służbowego wcale nie mam, az tak dobrze nie jest, niestety. Ale jakoś trzeba żyć na nocnych dyżurach, no to się gra i kropka. Bez tego bym całkiem zwariował, bo nie umiem - w odróżnieniu od współpracowników - sypiać na biurku:) Trochę twardo i niewygodnie;) A że mnóstwo misji diabli wzięli, bo musiałem przerywac grę, to inna sprawa.

czaknoris_III

No spox, wiem o co Ci chodzi. ; )

ocenił(a) grę na 7
castaway08

a na PS3 trafi?

castaway08

Trafi, ale później i ma być pełnoprawną wersją a nie portem z konsoli :D

castaway08

przecież jest napisane że na pc będzie -,-

ocenił(a) grę na 5
castaway08

Przecież na okładce jest napisane,PC DVD-ROM,więc musi być na PC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones