PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608889}
8,3 5 321
ocen
8,3 10 1 5321
Unreal Tournament
powrót do forum gry Unreal Tournament

Tak jak już ktoś napisał i ja napiszę. Mam tę grę na dysku od 10 lat podobnie jak unreala 1.
W grze jest wszystko genialne i nawet grafika dziś jest czymś świetnym. Ciągle powstają mapy dodatki i tryby. Niektóre serwery mają 24 na dobę ruch. Po prostu jeśli chodzi o unreal tournament ciągle panuje hardkor na serwerach. Czasami bardzo trudno znaleźć wolne miejsce na swoich ulubionych i trzeba poczekać chwilę i pograć na innych. To co się dzieje w tej grze jest niesamowite. Każda podstawowa broń ma 3 tryby ognia więc to daje nam 30 broni/rodzajów ataków. Wszystkie trajektoria pocisków są genialnie przemyślane i nie opierają się na zwykłym doleceniu po prostej pocisków do celu, ale nie zabrakło klasycznej snajperki, krótkich pistoletów (można nosić 2 na raz) oraz miniguna. Są bronie, które strzelają rakietami samonaprowadzającymi, w innym trybie mamy granatnik w innym wszystkie rakiety na raz lecą niczym wielka bomba. Mamy pistolet, który zostawia ślady z kwasu na ziemi. Ogólnie gra jest tak zrealizowana, by przed większością ataków dało sie robić uniki wykorzystując otoczenie. Do UT powstało kilkaset dodatkowych broni które często są wykorzystywane na serwerach np: na serwerach z polowaniem na potwory jak shotguny, wyrzutnie rakiet, plazmowe karabiny, różnego rodzaju wyrzutnie nitro bomb i wiele innnych zestawów broni zależnie od klimatu planszy i stylu gry np: istnieją serwey na których bronie się zmieniają w klasyczne dzisiejsze bronie palne. Najgenialniejszym podstawowym trybem gry unreal tournament jest według mnie tryb CTF gdzie musimy zdobyć flagę wroga i zanieść do naszej bazy, ale nie zabrakło genialnej fanowskiej jego modyfikacji gdzie mapy z tego trybu służą do budowania fortec, w których należy bronić źródeł energii, które nasze fortece zasilają. Możemy tam budować działka samobieżne, podstawiać miny, budować osłony, pułapki, oraz różne wzmocnienia i narzędzia destrukcji wrogich baz. Tryb nazywa się siege. Nie zabrakło trybu monster hunt - ekipy zwykle do kilkudziesięciu ludzi na raz zostają wysyłani do walki z setkami potworów na rozległych terenach, lasach pustyniach, podziemnych starożytnych labiryntach, kosmicznych bazach. Niesamowite przygody gwarantowane, a także wiele niestandardowych broni. Ciekawe są też serwery snajperskie gdzie celem jest walka na same karabiny snajperskie. Mapy są wtedy duże i stanowią na przykład fragmenty miast z wieżowcami, autostradami, lub gigantyczne kopie wnętrz domów jak np: kuchnia, w której postaci są wielkości naparstka. Celem takiego trybu jest ukrywanie się i tropienie wrogów, którzy ukrywają się w zakamarkach plansz i pozostanie w ukryciu. Istnieją również kombinacje jak połączenie trybu ctf i snajperskiego lub trybu team deathmatch i rocket areny czyli walki na same wyrzutnie rakiet. Trybów jest wiele i wymieniłem tylko kilka bardzo zachęcam do genialnej gry. Mógłbym o niej mówić całymi dniami XD


Serwery na których gram i można mnie spotkać:

Destination Monster Hunt
Monster Hunt Atomic II
Rocket CTF
Rocket CTF XF
Sniper & Camper.

Polecam takie serwery również jak

Siege Fun House

i wiele wiele innych.

Movie_Crash_Man

10 lat bez formatowania (moze wydzielona partycja, no ale zawsze to 10), naprawde musisz miec porzadek, a i defragmentacja to pewnie twoje drugie ja ;)

ocenił(a) grę na 10
finallyh

no prawie 10 grę mam od 2002/2003 roku od tamtej pory jednak zmieniałem z 2 razy komputer, ale zawsze przesiadała się na odpowiedni. Nie nie używam defragmentacji.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Najdoskonalsza i najlepsza gra swojego gatunku! Gram w nią ponad 10 lat. Zmieniałem kilka razy komputer, ale tą grę instalowałem od razu bez namysłu, jako coś niezbędnego. Niesamowita szybka akcja, dynamiczna i doskonała muzyka, wspaniała grafika, rożne tryby rozgrywki i małe wymagania sprzętowe sprawiają, że czuje się jak na głodzie gdy długo nie gram:) Próbowałem grać w nowsze wersje UT, ale nie da się - to jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) grę na 10
harnas_30

faktycznie nowe wersje wiele straciły na dynamice i szybkości, oraz konstrukcji etapów ogólnej dynamice rozgrywki to jakby już nie ut w kolejnych odsłonach.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Podpisuję się pod Twoim komentarzem :)

Ja osobiście gram w trzy tryby - Sniper-Camper, Bunny Track (dodge jest po prostu Genialną opcja ruchu :) oraz iCTF - mutator "instagib" - one-hit-kill. Polecam servery zp PURE iCTF UK oraz US - oba pełne w zasadzie 24 godziny na dobę - czasami muszę czekać dwa, trzy mecze (20 minut jeden mecz) by zwolniło się miejsce - ale naprawdę warto - akcja jest tak wartka, że człowiek bada granice swojego refleksu :D

ocenił(a) grę na 10

Spoko.
Bunny tracka znam i też grałem, ale nie umiem przeskoczyć gigantycznych przepaści. Rzadko się udaje xd

Insta Gib również. Śmieszny jest w trybie Grapple.

Zdaje się, że grałem na tych serwerach. Wbije może dzisiaj xd

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Ja na pewno będę wieczorem - po 21-ej (z reszta wpadam tam niemal codziennie na kilka meczy;). Mój nick to Enjoy. Ze względów oczywistych nie pogadamy tam zbyt wiele, ale możemy sobie "pofragować" ;D
Do zobaczenia :)

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Ehh, nie znalazłem wolnego miejsca dzisiaj :)
A tak przy okazji - zadziwiająco dużo osób o tym nie wie - gdy grasz w sniper-camper, najlepiej jest używać tzw. "instant-crouch" - "ciągłe/nieprzerwane kucanie". Domyślnie klawisz kucania to "c" - w takim układzie najpierw naciskasz przycisk "v" - przytrzymujesz - następnie naciskasz przycisk "c" (kucanie) - i puszczasz oba przyciski. "Wychodzisz" z tego przyciśnięciem klawisza kucania. Taki mały tip od Fana do Fana UT :)
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10

zbadam to. dzieki

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Pomyliłem się - wybacz - najpierw przycisk kucania (domyślnie "C"), później "V" - puszczasz oba klawisze. Sorry, ostatnio ciągle siedzę na iCTF i BT, campera nieco zaniedbałem :)
Natomiast co do BT - to właśnie ten tryb rozkochał mnie w UT. Chwilę zajęło mi opanowanie ruchów (w tym i dodge z krawędzi ;), ale obecnie robię to płynnie i jest to czysta rozkosz poruszać się w tej grze :) Polecam!

ocenił(a) grę na 10

no luzik. popyka się xd

Movie_Crash_Man

Szanuję za granie w starego Unreal bo to rewelacyjny oldschool i do dziś świetna gra, gdyby zasranemu epicowi zechciało się dokończyć Unreala który jest od 4 lat w alfie zamiast klepać pieniądzory na Fortnicie i podkupywać twórców do obsranego EpicStora to byłbym szczęśliwy.

ocenił(a) grę na 10
ChubakaCieLubi

brakuje mi kontynuacji unreala 1 takiej spójnej z prawdziwego zdarzenia. unreal 2 sie nie liczy tak jak dodatek do pierwszego unreala.

Movie_Crash_Man

W 2014 zadebiutował Unreal Tournament ale do dziś jest w alfie. https://www.youtube.com/watch?v=QR4j3yE2ZM4&t=524s

I niestety nie doczekamy się jego dokończenia.I pomimo że engine do tej pory robi masakryczne wrażenie i gra wygląda dobrze to niestety jest tylko przedsmakiem. Można ją za darmo pobrać z epicstore.

ChubakaCieLubi

Zagrywałem się w nią!

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Nic dodać nic ująć giere zakupiłam jakiś czas temu i to Antologię od wersji 99 do 2004 (w wersji ExtraKlasyk złoty) i nie żałuję oj nie żałuję od czasu do czasu a to gram w wersje z 99 a to 2004 tam jak tylko dasz pełną liczbę botów to taka masakra że można wylecieć z bamboszy okrążając Marsa parę razy i z powrotem gierki są stare jak świat a potrafią dać tyle radochy :) godny i zasłużony konkurent Quake'a 3 Arena (tam też sobie kasuje że aż krwawa mgła się robi ;) ) i oczywiście zapoznałam się z 3 (której nie ma z jakiś powodów w Antologii chyba powstała zanim trójka ujrzała światło dzienne nie wiem) którą mam na ps3 i tam też miodzio no i za żadne skarby nigdy nie przeszłaby koło mojego nosa najnowsza (nadal w wersji alpha jak to kolega wyżej napisał) czwarta część Unreal i tam też jest nie lada feta tylko szkoda że gra po mimo upływu czasu nadal jest w wersji roboczej i wygląda na to że Epic ma ją w głębokim poważaniu ale pożyjemy zobaczymy ja mam nadzieję że ukończą tą zacną perełkę bo grafa wymiata nawet jest stary komentator i głosy postaci są z wersji 2004 i te Hybrydy Skarji wyglądają uroczo parę mapek jest ukończona i parę jest w stanie zabudowy jak np słynny Deck17 i może znowu będzie wojna tym razem pomiędzy UT4 a Quake Champions całę szczęście gra nadal jest za darmo tylko trza zrobić konto na EpicStore ale to żaden kłopot :) . HOLY SHIT!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10
Sasza9658

moj post sprzed 10 lat. ja nadal gram w unreal tournament 99 i nadal uważam że jest na 10/10. Ostatnio więcej gram w mody single player. Bardzo polecam Operation to Na pALI.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Właśnie będe musiała znaleźć czas na zaliczenie na Operation to Na Pali bo grałam z kilka minut i było pysznie tylko innymi gierkami się zajmowałam więc tylko chciałam zobaczyć z czym to się je tak więc wszystko przede mną ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones