PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610533}
6,3 186  ocen
6,3 10 1 186
Venetica
powrót do forum gry Venetica

Wasza opinia

ocenił(a) grę na 7

Nie wiem jak wy ale ja dawno nie grałem w tak zbugowaną a jednocześnie tak ciekawą grę. Muszę przyznać że mimo problemów jakie z nią przeszedłem (walka z bugami) nadal mam ochotę w nią grać. Ma naprawdę zadziwiającą i wciągającą fabułę jak na tak nieznaną grę. Mordercza dla kart grafiki Wenecja naprawdę robi wrażenie, choć z samym miastem ma niewiele wspólnego ;). Dla niezdecydowanych - naprawdę polecam!

ocenił(a) grę na 6
vagrant326

Fakt jeśli chodzi o grafikę, a raczej szybkość z jaką komp sobie z nią radzi to - jednym słowem - masakra. Sama gra w porządku. Jak dla mnie postać po twarzy za bardzo podobna do Larry; mogliby się wysilić na coś innego. Jednak system walki taki jaki lubię najbardziej, dlatego uważam też, że gra może być.

ocenił(a) grę na 7
vagrant326

Ja jak do tej pory nie spotkałem ani jednego buga. Gra trzyma jak dla mnie wysoki poziom i dziwię się, że jest tak mało znana.

ocenił(a) grę na 7
pawelecki96

poczekaj aż dojdziesz do misji ze spaleniem książki. z przyjemnością przeszedłem całość i nie raz musiałem pytać google jak obejść jakiś błąd

ocenił(a) grę na 7
vagrant326

Chyba nie będzie mi dane do niej dojść :p Obecnie gra zwiesza mi się podczas walki z bossem derwiszów w ich kryjówce. Podchodzę do drugiego filara, który trzeba rozwalić młotem i kicha :( Może jakoś to obejdę i dokończę grę, a że nawet mi się spodobała, to chciałbym poznać całość.

ocenił(a) grę na 7
pawelecki96

poszukaj na necie rozwiazan. ja przeszedlem wiec napewno sie da. probuj bo warto.

ocenił(a) grę na 7
vagrant326

Dopiero zagrałem i jestem zachwycony. W ciągu pierwszych 15 minut gry, zadała mi ona dwa pytania, o wybór moralny, na które nie potrafiłem odpowiedzieć! (Sprawa pomszczenia ukochanego, oraz sprawa spadku). Uwielbiam takie momenty w grach! Ostatnio takie decyzje musiałem podejmować grając w "Dragon Age", a i tam były szczerze powiedziawszy znacznie łatwiejsze.

Dodatkowo takie miłe dopieszczenia, jak zmiana wyglądu postaci w menu gry, po założeniu nowej zbroi, fantastyczne skille (Te kruki wymiatają) i przechodzenie do nieszczęśliwie nazwanego "Twilight" ^_^ świata umarłych, które tak uwielbiałem w grze "Soul Reaver".

Dlaczego ta gra jest tak mało znana? Dlaczego zainteresowałem się nią dopiero po zobaczeniu kopii na wyprzedaży w Biedronce? To może być najbardziej niedoceniona gra, w jaką w życiu grałem. I owszem ma kilka niedoróbek technicznych, choć po spatchowaniu działa w większości bez zarzutu, ale jak na grę nieznanej mi do tej pory wytwórni "Deck13 Interactive", o statucie najwyżej AA, nie mógłbym oczekiwać więcej! Polecam każdemu!

Jediel

Ja tez znalazlem tą grę w biedronce :), a zainteresowała mnie grafika i kilka zamieszczonych screenów na opakowaniu. Gra bardzo mi się podoba (narazie) i bardzo mi przypomina wiedźmina 2, którego też kilka razy przechodziłem. Grafika bardzo ciekawa (głównie jeżeli chodzi o Scarlett o dziwo przypominającą Lare Croft). Jest jedno co mnie denerwowało. Brytyjski sztuczny akcent, który podkładali Niemcy w grze.