Wanderlust Travel Stories (2019) Gra wideo

Czwórka bohaterów to podróżnicy, którzy spotykają się na odległej wyspie i dzielą przeżyciami z różnych stron świata – od Hiszpanii, przez Tajlandię i Papuę Nową Gwineę, aż po Rwandę czy Antarktydę.

zdjęcia

(10)

Jeśli ufać kochanemu Facebookowi, to nasi znajomi mają nie dwadzieścia, ale dwieście dni urlopu rocznie, egzotyczne archipelagi leżą zaraz za granicą powiatu, a do obu Ameryk da się dojechać lokalnym pekaesem. Ale chyba nie powinno to dziwić nikogo, kto kiedykolwiek korzystał z aplikacji randkowych, toć przecież słynne „podróże” to chyba najczęściej deklarowane tam hobby. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 100%

obsada

Wiesz, kto tworzył tę grę? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

"Wanderlust Travel Stories" to połączenie gry i reportażu z podróży: przypomina interaktywną książkę, ilustrowaną pięknymi, oryginalnymi, niespotykanymi nigdzie indziej fotografiami. Czwórka bohaterów to podróżnicy, którzy spotykają się na odległej wyspie i dzielą przeżyciami z różnych stron świata – od Hiszpanii, przez Tajlandię i Papuę Nową Gwineę, aż po Rwandę czy Antarktydę. Nie od samych postaci zależy jednak bieg opowieści. Historie kształtuje gracz, który na każdym kroku spotyka się z wyborami. Decyzje wpływają na zasobność portfela, zmęczenie czy nastrój bohatera – mogą całkiem odmienić sposób, w jaki postrzega on otoczenie. W prawdziwym świecie, kiedy jesteśmy zziębnięci, zmęczeni i źli, nawet wspaniałe miejsca mogą wydać się brzydkie i nieprzyjazne. W całkiem innym świetle zobaczymy je wypoczęci oraz pozbawieni zmartwień. Tak samo jest w "Wanderlust Travel Stories".

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Wanderlust Travel Stories

studio:
  • Different Tales (
    • deweloper
    )
  • Walkabout (
    • wydawca
    )
inne tytuły:
(więcej...)

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię