PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 998
ocen
9,6 10 1 25998
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Nawiązania

użytkownik usunięty

Ledwo tknąłem grę,ale dwa nawiązania udało mi się znaleźć. Do "12 Prac Asterixa" i Gangu Olsena.A jakie udało wam się znaleźć?

monkey island, koziołek matołek, kubuś puchatek, aria z gry o tron, dark sols, sporo nawiązań do poprzedniego dodatku serca z kamiena. W grze znalazłem czerwony pancerz bardzo podobny do tego z filmu Dracula

ocenił(a) grę na 8
ElTabasco

W którym momencie gry pojawia się nawiązanie do Aryi z Gry o Tron?

ocenił(a) grę na 10
Ogniozbytmistrz

W mieście była dziewczynka, która wołała "Śniło mi się, że byłam wilkiem" oraz "Czy to prawda, że nadchodzi zima?" :D

ocenił(a) grę na 10

Z GoT był też Easter Egg związany z postacią Jaja. Na tablicy ogłoszeń w jakiejś wiosce można przeczytać jedno (chyba pojawia się losowo) o śmierci i pogrzebie chłopca stajennego imieniem Jajo. W książce "Rycerz siedmiu królestw" Aegon V Targaryen nosił identyczne przezwisko i podszywał się pod chłopca stajennego przed wielkim turniejem :)

ocenił(a) grę na 9

Jestem sporym fanem gangu Olsena i Wiedźmina ale niestety na nic takiego się nie natknąłem.

użytkownik usunięty
Grunwald_16

Było zadanie "Ostatni Skok Gangu Seliny". Myślę,że to oczywista aluzja. Mogłeś się nie natknąć, to zadanie aktywowało się w jednym z tych znaków zapytania. Jest ich bardzo dużo,nie pamiętam w którym konkretnie było to miejscu. Pamiętam jedynie,że gdzieś na północy,ewentualnie na zachodzie. Poszukaj,raczej znajdziesz :D

ocenił(a) grę na 9

Pamiętam to zadanie ale nie skojarzyłem od razu.
Dzięki.

ocenił(a) grę na 10

Jest jest:)

ocenił(a) grę na 10

W pewnej misji jest nawiązanie do Gauntera o'Dimma czyli Pana Lusterko.

ocenił(a) grę na 10

Na cmentarzu jest grób Picarda ze star Treka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones