PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 59 tys. ocen
9,6 10 1 59451
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Jedno małe ale

użytkownik usunięty

(mały spoiler)Jedyne do czego ja osobiście mam zastrzeżenia i co mnie delikatnie rozczarowało to nie momentami denerwujące zachowanie płotki albo Geralta podczas pływania czy chwilami utrudniająca walkę praca kamery albo jakieś randomowe bugi, bo wiadomo, że nie ma gier w 100% idealnych pod względem gameplayu i bez bugów, ale wzmianki o tym co dzieje się dalej po ukończeniu fabuły, jest powiedziane co z Ciri, kto wygrał wojnę i jak potoczyły się losy Wiedźmina w miłości, ale tego jest za mało - przykładowo w Falloucie New Vegas było z 3-5 min pierdzielenia i obrazków o tym jaki wpływ na lokacje, postacie i ogólnie świat miały nasze wybory lub ich brak, było mówione co dzieje się z wszystkimi ważnymi miejscami i postaci a nawet niektórymi pobocznymi, tu też brakuje mi jakiejś wzmianki co dalej z lożą czarodziejek, co z Avallahem, co robi Triss po tym jak wybrałem Yennefer i sobie z nią radośnie hulam, co dokładnie teraz robi reszta wiedźmiaków z Kaer Morhen i czy ich plany się powiodły, nie wiem jak się ma po dłuższym czasie Kasztel po śmierci Barona, co również zmieniło sie w Białym Sadzie itd. i tak wiem, niektóre rzeczy niby mogę sam sobie wywnioskować po rozmowach z bohaterami czy po tym co zaobserwuję podczas rozgrywki, ale dla mnie to trochę za mało, mimo to grało mi się zajebiście, fabuła, postacie i świat gry miodzio, i zabieram się niedługo za dodatki :D