PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 836
ocen
9,6 10 1 58836
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pytanie, mocne spoilery

ocenił(a) grę na 10

Witam, w sobotę skończyłem Wiedźmina 3. Moje zakończenie wyglądało tak, że po pokonaniu Eredina, powiedział mi on że Avallac'h zdradził nas obu. Poszedłem więc do tej wieży w której był on i Ciri, powiedziała mi że musi dla dobra świata poświęcić się i umrzeć. Weszła w ten portal i przypomniała sobie swoje sceny z Geraltem. Potem była scena jak Geralt bierze jakiś miecz i daje go Ciri i tu się rodzi moje pytanie: jak ona przeżyła? Czy może coś przeoczyłem jak wraca? :D

Zipox

Nie było pokazane, ale wróciła. Jak wiadomo ona potrafi różne cuda. :D

ocenił(a) grę na 10
Zipox

No cóż, jak wiemy potrafiła swobodnie podróżować między światami, nie tylko przez portale, więc to pewnie nie był dla niej żaden problem. Być może weszła tam, w jakiś sposób zapobiegła zagładzie świata Aen Elle i wróciła, a może zwyczajnie chciała uciec Avallac'howi, który jak się wczesniej dowiedzieliśmy zwyczajnie jej nienawidził. Ale to tylko takie moje domysły ;) Natomiast w przypadku gdy Ciri przypomni sobie złe sceny z Geraltem po wejściu w portal prawdopodobnie ginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones