PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 836
ocen
9,6 10 1 58836
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Ulubiony potwór

użytkownik usunięty

Dla mnie to:
3. Kejran
4. Krabopająk
5. Poroniec
A wam jaki się najbardziej spodobał?

ocenił(a) grę na 10

Ropucha z DLC "Serca z Kamienia" zrobiła na mnie chyba największe wrażenie. Była tak obrzydliwa, że aż mnie skręcało jak musiałem z nią walczyć, a zarazem pokazała jaką twórcy mają wyobraźnię.

użytkownik usunięty
BachuPOL

Uważam, że porońce mają zdecydowanie najbardziej oryginalny wygląd, a ten Królewicz Ropuch to po prostu aluzja do bajek o księciu zamienionym w żabę. Aha, i trochę drażniło mnie to, że pozbawiono bazyliszki ich najsłynniejszej cechy, jaką była petryfikacja. Uznałem, że w takim razie straciły najbardziej charakterystyczną cechę, co uczyniło je niezbyt wyróżniającymi się na tle innych bestii, i że raczej nijak się miały do typowego bazyliszka - i można też się kusić o stwierdzenie, że nie ma żadnej argumentacji, by mogły się tak nazywać. W skrócie: z jakiej racji te stwory miałyby się nazywać bazyliszkami, skoro nie mają ich głównego znaku rozpoznawczego?

ocenił(a) grę na 10

Odpowiedzi na to musisz poszukać w jakichś starych legendach czy wiedźmińskiej wiki. Z tego co ja wiem w świecie wiedźmina Bazyliszki nie zamieniały w kamień.

użytkownik usunięty
JohnnyRyper

Twórcy widocznie chcieli zrobić w ten sposób coś oryginalnego, ale dla mnie to był kiepski pomysł, bo bazyliszek, który nie zamienia wzrokiem w kamień, to już nie to samo, jest znacznie mniej ciekawy. No ale cóż, to właściwie tylko kropla dziegciu w beczce miodu.

ocenił(a) grę na 10

Nie tyle co twórcy co Sapkowski bo to w jego książkach Bazyliszek nie zamieniał w kamień. Też myślę że to by było o wiele ciekawsze. Wyszły by fajne misje poboczne w których znajdujemy ludzi zamienionych w kamień itp.

ocenił(a) grę na 10

a gdzie 1. i 2.?

Dla mnie:
5. Lodowy Gigant - cała ta misja była genialna. Szkoda że gigant nie był taki wielki.
4. Wilkołaki
3. Biesy
2. Poroniec - obrzydliwy i z ciekawą historią
1. Trolle - są świetne

użytkownik usunięty
JohnnyRyper

1 i 2? No cóż, chciałem zacząć od tego, który najmniej przypadł mi do gustu (numer 3), a skończyć na tym, który spodobał mi się najbardziej (numer 1). No ale przez pomyłkę zacząłem wpisywać liczby w normalnej kolejności, zaczynając od trójki. A porońca (obok kolesia z krzesłem zamiast głowy [!] z dość mocno porąbanej kreskówki "Kleszcz") uważam za chyba najbardziej oryginalnego (pod względem wyglądu) potwora ze świata popkultury ever.

Baba wodna ;)

LESZY! Zdecydowanie największe wrażenie robi leszy. Nie razi obrzydliwością jak jakieś robale, ale chodzi o samą jego naturę - występuje bardzo rzadko, ale jego zachowanie, odgłosy itp. naprawdę są jakieś demoniczne. Jak grałem jeszcze na niskim poziomie - chyba około 6 levelu, i spotkałem go przypadkiem w lesie, to realnie mnie to dziadostwo wystraszyło.

ocenił(a) grę na 10
BLABLABLA123

Odkopie, ale:
- Leszy - majestatyczny, tajemniczy, budzący respekt, szkoda że go tak mało <3
- Baba Wodna i jej Ubuebueablablabla <3 często siedziałam zakitrana gdzieś za krzaczkiem z wiedźmińskimi zmysłami i nasłuchałam :D
- Upiory wszelkiej maści ale najbardziej chyba północnica i południca, o ile południc fabularnie jest więcej tak północnic jak na lekarstwo.

ocenił(a) grę na 10

Archespory były okropne w,, serce z kamienia"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones