PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736113}
7,5 2 745
ocen
7,5 10 1 2745
Wolfenstein: The Old Blood
powrót do forum gry Wolfenstein: The Old Blood

wielka szkoda...

ocenił(a) grę na 6

O ile sama gra jest świetna i zasługuje nawet na 9, to optymalizacja to jakaś kpina. Już z rage były problemy techniczne, ale nie wkurzały aż tak. W New Order też dało się grać bez większej irytacji. Ale tutaj to czysta męka. Gra nieraz zwalniała niemiłosiernie nawet mimo niskich detali, dźwięk rozjeżdża się z obrazem na filmikach w takim stopniu że ręce opadają. A gra wcale nie wygląda lepiej niż te poprzednie. Za ten cyrk całe trzy punkty w dół. Nie wiem czy do gry jeszcze wrócę, a New Order ukończyłem dwa razy jeden po drugim.

ocenił(a) grę na 7
born2run

Jak grasz na Core2Duo z kartą 512 MB to chyba nie powinieneś się dziwić, że gra z 2015 się zacina... lol.

ocenił(a) grę na 6
ad_r

Po pierwsze skąd możesz wiedzieć na czym gram, a po drugie to nie kwestia sprzętu a kiepsko zoptymalizowanego silnika na który wielu narzeka.

ocenił(a) grę na 7
born2run

id tech 5 jest słabo zoptymalizowany? A grałeś w gta 4 albo evil within? to są źle zoptymalizowane gry a nie wolf -_- który na low/medium i tak wygląda jak kosa!

ocenił(a) grę na 6
ad_r

Nie pisałem, że nie ma gorzej zoptymalizowanych silników tylko że ten jest słabo zoptymalizowany. Poczytaj na necie ile ludzi narzeka. Poza tym nigdy nie twierdziłem że idtech 5 wygląda słabo.

ocenił(a) grę na 8
ad_r

Nie zauważyłem, by Evil within 2014 lub Wolfenstein - Old Blood 2015 były źle zoptymalizowane.
Wszystko na ultra i śmigają pięknie. Nawet grafika czy zasilacz nie grzeją się na nich.
Są dużo bardziej wymagające gry jak np: Rise of Tomb raider, gdzie sprzęt pracuje na pełnych obrotach.
Win 10 64-bit
I7 7700
16gb ram 2400 Mhz
SSD 250gb
HDD 2000gb
Asus GTX 1060 6gb
Zasilacz markowy 500W
Dodatkowe 2 wentylatory wewnątrz obudowy

Z tym, że gram na monitorze 19 cali 4:3 i max rozdzielczością 1280x1024
Wiadomo, że gdy ktoś ma monitory 1920x1080 Full HD sprzęt ma trudniej,
by uciągnąć gry na ultra.

born2run

No to ja się obawiam dokładnie o to samo i nie wiem czy warto kupować, porażka z ta optymalizacja

Montslaveden

No i cóż kupiłem, zainstalowalem i gram, z ta gazrurka to był strzał w 10 xD tego dodatkowo mi było trzeba, fajne egzekucje, ale nie ma jak pistolet z tłumikiem na cichsze akcje no i już wiem czego mi brakuje - wyciszonego Stena Mk II, uwielbiałem z niego strzelać w RTCW, dostawalem wręcz orgazmu jak eliminowalem po cichu tych oficerów w Paderborn;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones