PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 975
ocen
8,3 10 1 8975
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft
użytkownik usunięty
KapitanOrzech

Jakby zamiast bohaterów były orzechy to byłoby lepiej, prawda?

użytkownik usunięty

Spróbuj pograć w grupie co najmniej 2-osobowej, o rajdach nie wspominając,to uzyskasz odpowiedź.

ocenił(a) grę na 10
KapitanOrzech

Daruję sobie gadkę o gustach, dlatego że przejrzałem twój profil i widzę że ty w ogóle nie lubisz gier, zapewne nie masz też o nich pojęcia dziękuję do widzenia.

ocenił(a) grę na 8
EjDzejTrue

On nic nie lubi, to jest najbardziej obrzydliwy troll na filmwebie, widziałem go dziesiątki razy pod dziesiątkami filmów, i pod każdym z nich jest takim samym kretynem.

ocenił(a) grę na 1
KapitanOrzech

Dobrze gada! rzygać mi się chce jak patrzę na amerykański SHIT

KapitanOrzech

Ja też się pytam jak można się uzależnić do gówna? W rzeczy samej ta gra najnormalniej odrzuca.

STAMiNA

A jak można uzależnić się od papierosów, alkoholu, kawy lub innych używek? W dzisiejszych czasach człowiek potrafi uzależnić się od wszystkiego i nie widzę sensu w pytaniu a takie bzdury. Jak wam się gra nie podoba to idzcie grać w assassins creedy albo call of duty :P. Potęga WoW'a polega na tym, że można swoją postacią przeżyć baśniową przygodę w lore z kultowych gier i wspaniałego uniwersum ;P czego chcieć więcej, to po prostu bardzo dobra interaktywna książka.

Movieeater

No właśnie chozi o to, że to "wspaniałe" uniwersum odrzuca jak kloaka. Blizzard zj#$ał bo mógł zrobić "World of Starcraft"...

ocenił(a) grę na 10
KapitanOrzech

Różnorodność świata i stworzeń, muzyka, ogrom przedmiotów do użycia, postacie spotykane podczas wszystkich podróży niektóre rozśmieszają niektórym się współczuje jakiegoś nieszczęścia, odkrywanie ruin starożytnych cywilizacji i poznawanie ich historii, poszukiwanie surowców do tworzenia setek przedmiotów: zbroi, broni itp nie wspominając o interakcjach z innymi graczami, gra jest po prostu magiczna i ponadczasowa, żaden Metin czy inny shit człowiekowi tego nie da bo Metin to nudny, brzydki Kanadyjski syf: wilki alfa beta i omega i wszystkie na kupie dlatego Metina już nie ma a World of Warcraft ciągle istnieje od tylu lat i ma się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones