PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613137}

XIII

7,3 1 373
oceny
7,3 10 1 1373
XIII
powrót do forum gry XIII

XIII posiada rewelacyjną fabułę i muzykę zaserwowaną dodatkowo w komiksowej grafice, która nigdy się nie zestarzeje! Szkoda, że Ubi nie zdecydowało się na kontynuację. Polecam każdemu fanowi FPS'ów. Po mistrzowsku poprowadzona intryga z mnóstwem zwrotów akcji powoduje, że nie możemy oderwać się od ekranu ;)

ocenił(a) grę na 8
ultimate

podpisuje sie w 100% z naciskiem na tą jakże uroczą komiksową grafikę ;) chętnie zagrał bym w jakiś RP(e)G z podobną grafiką

ocenił(a) grę na 10
NiezbytMily92

też się pod tym podpisuje super komiksowa grafa super fabuła (bossowie);p no i oczywiście multiplayer super

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Nie przeszedłem gry, nie mogłem zabić generała.

ocenił(a) grę na 10
NiezbytMily92

a który to był dawno w to grałem i nie pamiętam ;p

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

to byl bodajrze 3 cy 4 powazny boss w grze

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

nie zła riposta

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 10
NiezbytMily92

no jasne ;p

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

a co niszczysz?

ocenił(a) grę na 10
NiezbytMily92

taka przenośnia niszczyciel czyli zawodowy gracz (no prawie ) ;p
nie tak naprawdę to chodzi o to że dużo gram ;p

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Czyli nick taki

ocenił(a) grę na 10
NiezbytMily92

nom ;p;p

NiezbytMily92

Trafiłem go dwa razy z granatnika i po nim.

ocenił(a) grę na 8
tereferencjusz

nie mialem granatnika -.-

NiezbytMily92

Klimat w tej gierce zabijał

NiezbytMily92

Jeśli chcesz to przejść za wszelką cenę to są kody: F2 + <maxammo> = maksymalna ilość amunicji, jeśli masz karabin maszynowy to dostaniesz 15 granatów (po ok. 5 generał zginie). Normalnie też się da.

ocenił(a) grę na 9
ultimate

Też się podpisuje pod to obiema rękoma. Gra świetna a klimat wciąga i pozwala na godziny gry. Szkoda tylko że nie ma kontynuacji.

ocenił(a) grę na 9
Walka_dalej_trwa

A i jeszcze jedno- czy są jakieś serwery na których da się pograć w XII multiplayer?

ocenił(a) grę na 8
ultimate

Nie przepadam za FPSami, ale dla tej gry zrobiłem wyjątek i nie zawiodłem się - fabuła MIAŻDŻY, no i ten niestarzejący się komiksowy klimat...

użytkownik usunięty
ultimate

Jedyna gra tak zbliżona do cudownego NOLFa, choć oczywiście dużo mroczniejsza i poważniejsza. Powiedziałbym, że ideał i absolutne 10/10 ale ten system sejwowania to jakiś koszmarny żart... Już przeżyję brak QS (teraz to norma w sumie), ale chceckpointy są tak beznadziejnie rozmieszczone, że głowa mała.

ocenił(a) grę na 10

no właśnie, ja chciałem dodać do ulubionych ale checkpointy zdecydowanie nie są ulubione :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones