PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612861}
8,0 1 923
oceny
8,0 10 1 1923
nieSławny: inFamous 2
powrót do forum gry nieSławny: inFamous 2

ciekawe czy bedzie trojeczka :))

ocenił(a) grę na 8
mihas

Z jednej strony SPOILER Cole nie żyje więc wielu myśli że 3 nie będzie ale gdybym ja był reżyserem zrobił bym to tak - Spoiler kiedy Zeke chce się porzegnać z Colem na końcu w łódź uderza piorun - wtedy zeke mógłby zyskać moc Cole-a, Cole mógłby stracić pamięć a łódź mogłą by się rozbić na jakiejś wyspie gdzie od nowa móżna było by wybrać po której stronie będziesz. Jeśli chodzi o złe zakończenie SPOILER to Zeke mógłby przeżyć i w jakiśc sposób zyskać moc Cole-a zaś on stracił by pamięć i trafił do nowego miasta. No ale to tylko moja perspektywa....

nakati_snake

jako bohater cole niby ginie i na koncu jak piszesz uderza piorun co jest podstawa do myslenia ze togo go ozywi, jak zly cole przezywa i staje bestia czy jakos tak o ile pamietam (polecam obejrzec drugie zakonczenie na yt ) wiec wszystko otwarte

nakati_snake

Zajebisty spoiler. Nie dało się zrobić większego odstępu? Nie którzy czytają wszystko zdaniami i jedno słowo SPOILER zauważą później niż ,,śmierć''. Dziękuje :)

użytkownik usunięty
nakati_snake

ale wiesz że zrobili już trójkę?

ocenił(a) grę na 8
mihas

Trójeczka już się robi, nie mogę się doczekać.

użytkownik usunięty
mihas

UWAGA SPOILER jeśli ktoś grał w iF i grę skończył, zrozumie, że Cole z iF2 to Kessler z innej linii czasowej. Innymi słowy, historia iF2 to historia Kesslera. Mam nadzieję że w ewentualnym iF3 będziemy mogli poznać dalsze losy Cole'a

bedzie 3-ka ponoc juz to zaklepane

ocenił(a) grę na 9
mihas

Second Son !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będzie zaje*iście

Spaniel236

i nowa zabawke trzeba bedzie sobie sprawic :))

ocenił(a) grę na 9
mihas

i oczywiście lepszą :)

użytkownik usunięty

HAHA Cole się zabił w iF1

mihas

Będzie ale na platformę PS4

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones