Film

2002 1 godz. 31 min.
5,3 25 205
ocen
5,3 10 1 25205
1 625
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"31404","linkUrl":"/Haker","alt":"Haker","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/14/04/31404/7521320.2.jpg"}
"McFly" przyjmuje zakład od kolegi i stara się zdobyć Laurę. Wykorzystując swoje hakerskie zdolności, chłopcy popadają w tarapaty.
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/14/04/31404/578107.2.jpg","title":"Game over","link":"/reviews/recenzja-filmu-Haker-458","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Game over
Lubię polskie filmy, nieprzerwanie wierzę w rodzimą kinematografię i marzę, że kiedyś zacznie odnosić ona... ... czytaj więcej
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Najnowszy film Janusza Zaorskiego jest komedią rozgrywającą się w środowisku stołecznych internautów. Marcin Makfly Makowski (Bartosz Obuchowicz) pochodzi z biednej rodziny, mieszka w internacie i jest potwornie zakompleksiony. Jest również geniuszem komputerowym. Jego przyjaciel Turbo (Piotr Miazga) jest typem zamożnego luzaka, któryNajnowszy film Janusza Zaorskiego jest komedią rozgrywającą się w środowisku stołecznych internautów. Marcin Makfly Makowski (Bartosz Obuchowicz) pochodzi z biednej rodziny, mieszka w internacie i jest potwornie zakompleksiony. Jest również geniuszem komputerowym. Jego przyjaciel Turbo (Piotr Miazga) jest typem zamożnego luzaka, który skończył liceum i nie dostał się na studia. Dzieli ich praktycznie wszystko - łączy jedynie wielka pasja do komputerów oraz do kina. Kolejną zdobyczą Turbo ma być Laura (Kasia Smutniak), szkolna koleżanka Marcina.

na podstawie
dystrybucja
studio
Agencja Produkcji Filmowej (koprodukcja) / Bow & Axe / HBO Polska (koprodukcja) / Więcej...
inne tytuły
Film kręcono w Warszawie, Konstancinie i Walewicach (Polska) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Okres zdjęciowy filmu trwał od 16 marca do 25 kwietnia 2001 roku.
Piotr Miazga urzekł Janusza Zaorskiego swoim podobieństwem do Nicolasa Cage'a. Fakt ten został wykorzystany w filmie. Tak przerobiono scenariusz, by kreowana przez Miazgę postać "Turbo" przypominała amerykańskiego gwiazdora.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • CO ?!

  dagon1911 ocenił(a) film na 3

  Co to kur*** było ?!Laura skoczyła z ponad 4 m w górę i jebn***a tego kolesia w ryj i przepłynął przez niego prąd (WTF!?!?!)i powiedziała że widziała to w kinie i dlatego kur*** zniszczyła prawa fizyki i skoczyła ponad 4 m w górę jebne****a kolesiowi (nie pamiętam imienia)w ryj.I jak to kur*** wytłumaczyć ... więcej

 • radiowóz w końcowej scene przejeżdza mewę ;(

  milunirafcio

  :(

 • Czemu taka niska ocena ?

  forzamilan1 ocenił(a) film na 7

  Jestem zdumiony, że ten film ma taką niską ocenę. Jest wiele śmiesznych momentów, dość ciekawa fabuła, Wilczak rozbraja każdym swoim wejściem no i Linda fajną rolę zagrał. Minusem może być końcowa scena i ogólnie zakończenie, ale film naprawdę bardzo przyjemny.

 • Tragiczny

  zegan333 ocenił(a) film na 2

  A tekst zresetuj sie turbo mnie wnerwial i scena z Matrixa to porazka jak caly ten film.

 • dialog..

  adamxx68 ocenił(a) film na 6

  - Laura nie jest w moim typie... - a kto jest w twoim typie, Pamela Anderson, Naomi Campbell ? - Leonardo di Caprio

  11
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.