Odtwórz Zwiastun nr 1 2:23
Film

The Negotiator

1998 2 godz. 19 min.
7,5 85 518
ocen
7,5 10 1 85518
19 864
chce zobaczyć
7,6 5
ocen krytyków
{"rate":7.6,"count":5}
{"id":"129","linkUrl":"/Negocjator","alt":"Negocjator","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/01/29/129/6939237.2.jpg"}
Policyjny negocjator zostaje oskarżony o zabójstwo kolegi. Mężczyzna chcąc dowieść swojej niewinności, sam bierze zakładników.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Negocjator
Zwiastun nr 1 2:23
Negocjator - Zwiastun Nr 1 Negocjator - Zwiastun Nr 1

Danny Roman (Samuel L. Jackson) jest najlepszym policyjnym negocjatorem w Chicago. Kiedy podejmuje się pertraktacji z porywaczami pewne jest, że zakładnikom nie spadnie włos z głowy. Tym razem takiej pewności nie będzie, gdyż porywaczem jest... on sam. Podejrzany o zabójstwo kolegi, Roman postanawia udowodnić swą niewinność, przetrzymującDanny Roman (Samuel L. Jackson) jest najlepszym policyjnym negocjatorem w Chicago. Kiedy podejmuje się pertraktacji z porywaczami pewne jest, że zakładnikom nie spadnie włos z głowy. Tym razem takiej pewności nie będzie, gdyż porywaczem jest... on sam. Podejrzany o zabójstwo kolegi, Roman postanawia udowodnić swą niewinność, przetrzymując w policyjnej siedzibie kilka osób, w tym m.in. swego szefa. Jednak kto podejmie się negocjacji z samym mistrzem negocjacji? Chyba tylko inny mistrz, a dokładnie pracujący w sąsiedniej dzielnicy Chris Sabian (Kevin Spacey). Kto kogo przekona: czy zakładnicy będą uwolnieni czy też Sabian przyłączy się do Romana? A wtedy trzeba by negocjować z dwoma negocjatorami.

boxoffice
$71 647 681 na świecie
$44 547 681 w USA
$27 100 000 poza USA
budżet
$50 000 000
studio
Regency Enterprises (przedstawia) / Mandeville Films / Monarchy Enterprises B.V. / Więcej...
inne tytuły
Verhandlungssache Austria Niemcy
Więcej...
Scenariusz został napisany z myślą o Kevinie Spacey i Sylvestrze Stallone i to ten pierwszy miał zagrać Danny'ego Romana. Jednak kiedy Sylvester Stallone odrzucił rolę, wziął ją Spacey, a Danny'ego Romana zagrał Samuel L. Jackson.
Gdy postrzelony Danny wnoszony jest na noszach do ambulansu jego stopy leżą na tyłach noszy. Wewnątrz karetki na tyłach znajduje się już jego głowa.
Podczas jednej z pierwszej sceny, w których negocjuje Danny, na ścianie można dostrzec zegar, który pokazuje godzinę wskazującą na popołudniową porę, mimo iż akcja dzieje się w środku nocy.
"Negocjator" to zaskakująco inteligentny i świeży thriller, sprawnie opowiedziany i pozbawiony przewidywalnego zakończenia. Spójność fabuły i psychologiczny realizm ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 89%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Znakomity.

  Bercikk96 ocenił(a) film na 10

  Jeden z najlepszych filmów z Samuelem L Jackson'em. Naprawdę świetnie wczuł się w rolę. Film bardzo wciągający, do końca nie było wiadomo jak cała historia się potoczy. Film przejrzysty i jasne dla widza co jest bardzo ważne.

 • Kiedyś często puszczany w TV,teraz już słuch po nim zaginął ,a z przyjemnością bym sobie odświeżył tę produkcję.

 • Bomba !!!

  WeWodzie_85 ocenił(a) film na 10

  Bezkonkurencyjny, po prostu rewelka. Nic dodać nic ująć 10/10. PS. Jutro po raz kolejny, chyba z 10 raz + -

 • 9/10

  thereds087 ocenił(a) film na 9

  świetny Samuel L Jackson ;))

  5
  • film ok ale duzo glupot w scenariuszu:

   gombro

   dla przykladu 1.Sabian przejmujacy dowodzenie ot tak 2.Roman ktorego wszyscy klepia po plecach a za dwa dni nikt mu nie ufa i nie wierzy(tak wiem wrobiono go,ale nikt mi nie wcisnie,ze wsrod kumpli myslano by ze raczej jest winny)3.Sabian ktory wozi sie i traktuje Romana z gory ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.