PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366495}

Łowca potworów

Jack Brooks: Monster Slayer
4,8 782
oceny
4,8 10 1 782
Łowca potworów
powrót do forum filmu Łowca potworów

7/10

ocenił(a) film na 7

Film warty obejrzenia głównie ze względu na genialne role Davida Foxa i Roberta Englunda.

użytkownik usunięty
pawel_cimochowski

W końcu coś w starym stylu - komedia czerpiąca z nurtu gore pełnymi członkami hehe:) Jedyny zarzut jaki mam do tego filmu to taki, że był...za krótki niestety. Kiedy zacząłem się już dobrze bawić "JB Monster Slayer" się po prostu...skończył:((( Szkoda, bo aż łezka mi się w oku zakręciła, gdy zamiast CGI na ekranie przewijały się kukły, guma, świetna charakteryzacja i kilka litrów lepkiej mazi zmieszanej z czerwona posoką. Co tu dużo mówić - trzeba po prostu lubić takie klimaty (kłąnia się np. "Martwica mózgu" czy też "Fest" ("Uczta")) i wtedy dopiero można się dobrze bawić na seansie. Ja miałem radochy po pachy:)))

Ode mnie 7/10. Dałbym oczko wyżej, ale film był dla mnie za krótki.

ocenił(a) film na 8

Mnie również się podobał. Kolejne fajne połączenie komedii i horroru. Warto obejrzeć, choć nie dla każdego;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
pawel_cimochowski

Jego rola była dość dobra ale cała reszta to wielka porażka. Zaczynając oglądać ten film pierwsze ok 2 minuty zapowiadały się dosyć interesująco . Później główną atrakcją był zawór Imaster 200. Filmu nie polecam bo to ani horror ani komedia ani nie wiem co może dramat 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones