PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282642}

Śmierć człowieka pracy

Workingman's Death
7,6 2 580
ocen
7,6 10 1 2580
8,0 8
ocen krytyków
Śmierć człowieka pracy
powrót do forum filmu Śmierć człowieka pracy

Film nie był zły. Nawet pouczający, lecz chwilami zbyt sztuczny moim zdaniem. Chodzi mi o sceny kiedy ci ludzie rozmawiają między sobą(głównie Ukraincy i Indonezyjczycy). Chwilami też był nużący(pewnie dlatego tak dużo ludzi wyszła), kiedy kamera biegnie za człowiekiem przez kilka sekund i nie pokazuje tak naprawdę nic... Ale w ogólnym rozliczeniu film jest dobry.

ocenił(a) film na 9
Chopin_l

Zgodze się szczególnie w części ukrainskiej film odbieka trochę od tego przynajmniej od tego co ja uważam za dokument.

jarek_ja

Właśnie wróciłam z kina... Mi się bardzo podobało. Cieszę się, że ktos przypomniał nam o tym, że nie sami inetligenci żyją i nakręcaja ten świat. Wiem, że nie sama wiedza czyni człowieka godnym i szanowanym. Nie możemy o tym zapomnieć.

ocenił(a) film na 10
Ewcia_19

Jeden z dokumentów które zrobił na mnie największe wrażenie, ot co :P

użytkownik usunięty
Chopin_l

mnie się podobał. lubię w dokumentach tego typu "dłużyznę", bo ona jest autentyczna, zarejestrowana tak jak miała miejsce. gorzej jak dzieje się to w fabułach, które nawet jeśli bazują na faktach to są tylko filmową literaturą. bardzo ciekawy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones