PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649401}

Śmierć w Tombstone

Dead in Tombstone
4,9 3 912
ocen
4,9 10 1 3912
Śmierć w Tombstone
powrót do forum filmu Śmierć w Tombstone

raczej klasa B

ocenił(a) film na 6

sporo trupów i akcji ale widać tu mały budżet,jakiś tam pomysł jest ale wykonanie takie sobie,te miasteczko i klimat niby westernu denny ale Trejo daje radę ,jak dla mnie na 6

ocenił(a) film na 6
CelineMarie

Dupy nie urywa ale całkiem całkiem ode mnie również 6/10 może naciągane ale widać że twórcy się starali by z tego wyszło coś dobrego ale wyszło jak wyszło choć momentami na prawdę było to fajne kino nie które ujęcia mogły się podobać prócz może momentów w których widzieliśmy dosyć już grubawego Mickey Rourke ;),fajny aktor ale tutaj w nie których ujęciach wyglądał dosyć komicznie.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
DemiaN

Nie jest to wybitne dzieło da się oglądać tak jak większość filmów z D.Trejo podstawa to akcja taka 6/10 no i Dina Meyer ładna babeczka wole klasyczny western dlatego zamienił bym role Mickey Rourke na bardziej rasowego aktora westernu bo mi tam nie pasował wyglądał bardziej na boksera boże to chyba po sterydach taki spuchnięty niestety więc nie warto się szprycować a kiedyś grał w "9 1/2tygodnia" z Kim Basinger(dziś by z nim nie zagrała).

ocenił(a) film na 6
webcamboy

Mickey Rourke był bokserem?Czy brał sterydy specjalnie do filmów by mieć odpowiednią sylwetkę?Bo ja tego aktora całkiem lubię ma fajny głos i podobał mi się bardzo w np. filmie "Bullet".A Dany Trejo to typ aktora który w jednym roku gra w tylu filmach że szczena opada również fajny charakterystyczny aktor.

ocenił(a) film na 6
DemiaN

Był przeciętnym bokserem „El Marielito” poobijali mu twarz czasem połamali żebra wybili zęby i wygląda jak wygląda podobno w związku z drugą kobietą był nawet damskim bokserem(w czteroletnim związku z Carré Otis który się rozleciał)możesz se poczytać na necie gość wolał boks niż sławę aktora też tego nie pojmuje mógł mieć kasę i sławę a na końcu zostawili go znajomi i został mu pies do dziś dochodzi do siebie.Wygląda że powrócił do aktorstwa na stałe.

ocenił(a) film na 6
webcamboy

No to ostro nawet nie wiedziałem dzięki za odpowiedz.

CelineMarie

filmami klasy B jest 99% filmów ,ten jest raczej filmem klasy C ale Trejo właśnie w takich filmach gra więc można było się wszystkiego spodziewać , .Jak na tą klasę i filmy z Trejo nawet całkiem dlatego daje 8/10

ocenił(a) film na 6
CelineMarie

6/10, można obejrzeć chociaż uważam że pomysł mógł być lepiej zrealizowany

ocenił(a) film na 10
GARN

baaaaaaaaardzo nierówny film, ale były MOMENTY! :) generalnie dobrze się bawiłam podczas oglądania, chociaż sceny niektórych strzelanin niemiłosiernie się ciągnęły.

ocenił(a) film na 5
flamenkaa

Czy mi sie wydaje czy oceniłaś ten film na 10/10?

ocenił(a) film na 10
Machinefilm

tak, ale też dodałam komentarz do oceny, który widzą moi znajomi ;)

ocenił(a) film na 5
flamenkaa

aha spoko,,, Pewnie lubisz Mickeya....

Cóż sam film bardzo przecietny w sumie pod żadnym względem nawet nie jest bardzo dobry czy dobry...Ale ze względu na Mickeya wypada podnieść o 1 czy 2 gwiazdki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones