PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495595}

Śmierć z otchłani

Tod aus der Tiefe
4,4 956
ocen
4,4 10 1 956
Śmierć z otchłani
powrót do forum filmu Śmierć z otchłani

Jeden z najlepszych niemieckojęzycznych filmów jakie widziałem.
Wartka, trzymająca w jako takim napięciu akcja, niezły scenariusz, dobra gra aktorów, dialogi wybijające się ponad banalność kina telewizyjnego oraz klimat powodują, że czasu spędzonego na tym seansie nie można uznać za stracony.

Wracając do scenariusza to może nie jest jakoś wybitnie oryginalny, bo łączy to co już widzieliśmy w kilku innych filmach ale moim zdaniem jest to całkiem zgrabny a co najważniejsze ze smakiem przeprowadzony mix.

Film jest całkiem dobrze wykonany, tak więc moim zdaniem mimo całej mojej niechęci do szprech-filmów, 7 się należy.

ocenił(a) film na 4
_MAX_

SPOLJER


ten film to katastrofa max 5/10 absurd na absurdzie raczej fatalna gra aktorów

matce ginie dziecko a ona całuje i flirtuje innego gościa w obliczu zagłady

setki ofiar a jej córka akurat cudownym trafem nie ginie

zero jakichkolwiek fajnych scen jedynie

ocenił(a) film na 7
rado111_2

Zgadzam się, że kilka niedorzecznych scen się znajdzie - jak w prawie każdym filmie. Co do sceny o której raczyłeś wspomnieć też mnie to ukłuło w oko.
No ale to jest to jest s-f więc jakiekolwiek pretensje o brak realizmu i nadmiar cudów mija się raczej z celem :)

_MAX_

jak skonczyl sie film? ogladalem wczoraj na tvn, ale zasnalem na koncowce. co pamietam na koncu to to, ze ta trojka poleciala na platforme wietrnicza i potem byly reklamy i kicha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones