PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237859}
3,6 3 652
oceny
3,6 10 1 3652
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Tego nie można nawet nazwać filmem. Grzechem jest nawet powiedzieć,że to gniot. Nie da się opisać beznadziei tego... czegoś. Daję 2 tylko dlatego, że zaśmiałam się raz, kiedy nasz przerażający morderca powtarza "Simon mówi...".

googaify

ja daje 1, mega beznadziejny film, strata czasu

ocenił(a) film na 1
Mia85

ode mnie też 1. udało mi się obejrzeć 40min. nie wiem, jakim cudem. nieporozumienie.

ocenił(a) film na 1
Mia85

Popieram. Nie wytrwałem do końca, takiego gniota naprawdę ciężko strawić.....

ocenił(a) film na 1
googaify

zgadzam sie, beznadziejny, bezsensowny, glupkowaty film, daje 1!

ocenił(a) film na 2
googaify

Ano niestety...to kolejny niszowy film od Amerykanów pod tytułem "grupka nastolatków jedzie na szczęśliwe wakacje, które już wkrótce zmienią się w koszmar"...aż nie mogę uwierzyć że namówiłam się przyjaciółce, żeby to obejrzeć. Drugi raz tego nie tknę, nawet dwumetrowym patykiem w rękawiczkach i szczelnym kombinezonie :/

ocenił(a) film na 1
Michelle_Cassidy

z tym że to nie jest przeciętny film masówka amerykańska o nastolatkach na obozie itp... to jest w ogóle film klasy... z. Takiego gówna to chyba naprawdę nigdy nie widziałam. Nawet "las" jest zrobiony w teatrze TRAGIZM, zmieniam z 2/1 bo to coś obraża nawet bardzo zły film.

googaify

No co Ty? 2/10 nalezy sie za latajace kilofy i ostatnia scene ;) Strata czasu, ale widzialem gorsze...

ocenił(a) film na 1
CyboRKg

no latające kilofy rzeczywiście miażdzą system :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones