PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35877}

Śpiąca królewna

Sleeping Beauty
7,3 49 428
ocen
7,3 10 1 49428
7,0 9
ocen krytyków
Śpiąca królewna

W wielkim królestwie parze królewskiej narodziła się córeczka, której nadali imię Aurora. Radości rodziców nie było końca. Podczas balu z powodu narodzin została wygnana zła wiedźma, która także chciała zobaczyć przyszłą królową. Upokorzona, rzuca na Aurorę klątwę - w dniu 16. urodzin ukłuje się wrzecionem i zapadnie w głęboki sen. Król iW wielkim królestwie parze królewskiej narodziła się córeczka, której nadali imię Aurora. Radości rodziców nie było końca. Podczas balu z powodu narodzin została wygnana zła wiedźma, która także chciała zobaczyć przyszłą królową. Upokorzona, rzuca na Aurorę klątwę - w dniu 16. urodzin ukłuje się wrzecionem i zapadnie w głęboki sen. Król i królowa nakazują spalić wszystkie wrzeciona w królestwie. Mija 16 lat. Trzy dobre wróżki chroniły Aurorę przed złą wiedźmą, ale ta ją znajduje i nakłania do użycia wrzeciona. Razem z całym królestwem księżniczka zapada w głęboki sen.

Śpiąca królewna
Zwiastun nr 1 (polski)
Śpiąca królewna
7 wspaniałych Czarne charaktery z animacji Disneya
nr 1 (polski) 2009-11-16T12:05:44 https://fwcdn.pl/webv/06/78/20678/z01.20678.4.jpg https://fwcdn.pl/video/35877/krolowa_lg_prog.360p.mp4
Śpiąca królewna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

boxoffice
$51 600 000 w USA
budżet
$6 000 000
na podstawie
Charles Perrault (opowiadanie)
dystrybucja
Imperial
studio
Walt Disney Productions
tytuł oryg.
Sleeping Beauty
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones