PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867491}
7,3 5 508
ocen
7,3 10 1 5508
6,6 20
ocen krytyków
Śubuk
powrót do forum filmu Śubuk

Twórcy scenariusza pewnie myśleli nad scenariuszem kilka lat. Wiele filmów powstało o podobnej tematyce po co kolejny.

zegan333

Idąc twoim tokiem rozumowania, to po co tworzyć filmy, skoro wszystko już było. Jak na moje to liczy się bardziej to jak zostanie opowiedziana ta historia, z jakim tłem a nie to czy temat jest oklepany.

bredny

Jest jeszcze tyle tematów które nie zostały podjęte trochę pomyśleć i mamy coś nowego np. Miłość młodego chłopaka do dużo starszej kobiety już była tylko że zawsze filmy kończyły się tym że to chłopak zostawiał dla młodszej swoją kobietę lub ona zostawiała jego dla jego dobra i była dalej sama ale nigdy nie było tak że to w związkach starszej kobiety z dużo młodszym chłopakiem to kobieta zostawiała go dla rówieśnika i mamy coś nowego czego w kinie nigdy nie było.

zegan333

Na pewno już coś takiego było... ''miłość'' młodego chłopaka do dużo starszej...

A zresztą dla kogo taki akurat film? To takie mało istotne, zwłaszcza w kontekście filmu powyższego...

zegan333

Tematy są zawsze te same od zarania dziejów. Kwestia jak to zostanie pokazane, opowiedziane.

ocenił(a) film na 6
zegan333

Takie filmy już były? Po co? Nie oglądałem jeszcze, czekam na premierę. Nie widziałem jeszcze filmu pokazującego czym jest autyzm, a szkoda bo neurotypowi kompletnie nie rozumieją tematyki, ale jedna z recenzji mówi, że trochę mało zagłębił temat. Po co w takim razie kolejny film? Czyli wojennych już nie kręcić, w ogóle żadnych już nie kręcić, nie rozumiem...

zegan333

Możesz zrobić listę tych wielu? Ile takich filmów jest ? 10 20?

zegan333

Ja się tylko zastanawiam dlaczego akcja tego filmu rozgrywa się w latach dziewięćdziesiątych skoro jeszcze dzisiaj, kiedy autyzm diagnozuje się wcześniej ukazany w filmie problem pozostaje kiedy autystyczne dziecko dorasta?

ocenił(a) film na 8
zegan333

Skoro czujesz, że masz jakiś genialny pomysł na relealizacje filmu możesz działać w tym kierunku . Krytykowanie tematu subuka nie wnosi nic sensownego do dyskusji. Raczej też nie prowadzi do powstania filmu wedle Twojego pomysłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones