PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255462}
6,8 2 136
ocen
6,8 10 1 2136
6,8 4
oceny krytyków
Świteź
powrót do forum filmu Świteź

Pani Agnieszka Odorowicz ( dyrektor PISF ) u Grazyny Torbickiej w ostatnim "Kocham Kino" powiedziala wprost, że jest to animacja za która "zamierzamy dostać Oscara!".
Już dziś mając nadzieję, że Pani Dyrektor nie rzucała słów na wiatr, życzę twórcom i wszystkim sympatykom filmów rodzimej produkcji sukcesu za Oceanem w 2012 roku!

Cowan

Widziałem film - REWELACJA. Trzymam kciuki za Oscara :) Należy się, oj należy :)

Przemo_35

i co? wie ktoś dlaczego nawet nie wspomina się o tym obrazie w kontekście ogłoszonych już przecież nominacji? Został ten film w ogóle zgłoszony do oscarowego wyścigu? Czy też nie trafił w gusta amerykańskich specjalistów z Akademii? Ktoś coś wie?

użytkownik usunięty
Cowan

zasługuje na Oscara jak najbardziej...

ocenił(a) film na 8

czy zasługuje tego nie wiem, bo nie znam się na animacjach na tyle aby ocenic wartosc filmu. subiektywnie jednak byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

użytkownik usunięty
Cowan

Nie chcę się czepiać, ale jak można "zamierzać dostać Oskara"? Przepraszam za szczerość, ale brzmi to dość śmiesznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones